Przyjaciółki 19, odcinek 225: Wiktor spędzi noc z inną kobietą! Zbajeruje Patrycję, ale nic się nie zmieni?

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki 19, odcinek 225: Wiktor spędzi noc z inną kobietą! Zbajeruje Patrycję, ale nic się nie zmieni?

Przyjaciółki 19, odcinek 225: Wiktor spędzi noc z inną kobietą! Zbajeruje Patrycję, ale nic się nie zmieni?

2022-04-14 14:36

Wiktor (Paweł Deląg) z serialu "Przyjaciółki" wyrządził Patrycji (Joanna Liszowska) wiele zła, ale ostatecznie to jego, a nie Artura (Paweł Małaszyński) wybrała Kochan. To spotkało się z wielkim sprzeciwem Eli (Elżbieta Jarosik) i niechęcią Mikołaja (Adam Kiełczewski). W 225 odcinku "Przyjaciółki" może się okazać, że Wiktor skłamał, kiedy deklarował, że terapia pomogła mu odnaleźć siebie i stał się dzięki temu innym człowiekiem. Jeleński spędzi noc z kobietą, ale bynajmniej nie będzie to Patrycja. Okaże się, że Wiktor skrywa sekret, o którym nie chciał mówić.

"Przyjaciółki" 19 sezon, odcinek 225 - czwartek, 14.04.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 225 odcinku "Przyjaciółki" Wiktor znów stanie w obliczu dziwnej sytuacji, która może skłócić go z Patrycją. Przypomnijmy, że Jeleński i Kochan mają za sobą trudny związek, pełen przemocy fizycznej i psychicznej. Patrycja nie mogła uwolnić się od zaborczego mężczyzny i nie słuchała się nawet Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) czy Anki (Magdalena Stużyńska). Patrycja uwolniła się wreszcie z toksycznej relacji, ale to nie był koniec, bo Wiktor wrócić do jej życia, a ona postanowiła dać mu szansę, odrzucając tym samym Artura.

W 225 odcinku "Przyjaciółki" Jeleński znów pokarze swoją ciemną stronę, pełną tajemnic. Patrycja nie ma pojęcia, że ukochany spotyka się z nią, ale jednocześnie zajmują go sprawy z inną kobietą... Niby się stara odbudować wszystko z Kocham, przekonuje do siebie Elę i Mikołaja, którzy nie ufają mu i są dość wrogo nastawiani. Co wtedy, kiedy okaże się, że Wiktor spędza wieczory z kimś innym?

Przyjaciółki: M jak miłość, odcinek 1658: Patrycja w obliczu śmierci Argasińskiego wyzna, jak bardzo go kochała - ZDJĘCIA

W 225 odcinku "Przyjaciółki" Wiktor nie będzie jeszcze mieszkał u Patrycji, chociaż pewnie "po cichu" na to liczy. Wróci do swojego mieszkania, gdzie nie będzie sam. Okaże się, że na kanapie śpi kobieta, a Jeleński nie będzie zaskoczony jej obecnością. Obudzi ją w delikatny sposób, gładząc po ręce. Jeleński w 225 odcinku "Przyjaciółki" wręczy kobiecie posiłek i razem spędzą wieczór. - Dziękuję. Dobrze, że jesteś - powie tajemnicza postać, ale ze smutkiem spojrzy na wózek inwalidzki, stojący niedaleko niej.

Kim jest kobieta, którą opiekuje się Wiktor? Czy Patrycja powinna czuć się zagrożona, bo ukochany znów ją oszukuje? Tego dowiemy się niebawem z najnowszych odcinków serialu "Przyjaciółki". 

Przyjaciółki: M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Tylko Zduńska może je uratować, ale nie przyzna się do jego istnienia – WIDEO, ZDJĘCIA

Przyjaciółki 19 sezon ZWIASTUN. Inga weźmie ślub z Konradem?! Patrycja wróci do Wiktora
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze