Przyjaciółki, odcinek 201: Tragiczna randka Zuzy w barze mlecznym skończy się pobiciem!

i

Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 201: Tragiczna randka Zuzy w barze mlecznym skończy się pobiciem!

Przyjaciółki, odcinek 201: Tragiczna randka Zuzy w barze mlecznym skończy się pobiciem!

2021-04-15 19:32

W 201 odcinku "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) wreszcie odważy się na randkę z Błażejem (Mateusz Damięcki). To z pewnością będzie niezapomniany wieczór, bo mężczyzna zaprosi ją do baru mlecznego, gdzie Markiewicz zostanie uraczona herbatką z plastikowego kubka. Para nie posiedzi zbyt długo, bo właścicielka wygoni ich na mróz, żeby umyć brudną podłogę. Wystrojona w sukienkę Zuza w 201 odcinku "Przyjaciółki" nie będzie mogła uwierzyć, że naprawdę ktoś jej zafundował taki wieczór. A to nie koniec, bo wszystko skończy się pobiciem!

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 201 - czwartek, 15.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 201 odcinku "Przyjaciółki" Zuza przyjmie propozycję Błażeja i się z nim umówi. Będzie mocno sceptyczna, ale ostatecznie Stefa (Dorota Kolak) przekona ją, że warto wyjść do ludzi, a nie tylko zamartwiać się chorobą Krzysia (Dobromir Piotrowski). Właśnie to połączyło ją z mężczyzną, który również boryka się z trudnościami w wychowaniu syna. Błażej z serialu "Przyjaciółki" w ostatniej chwili zadzwoni do Zuzy i zmieni miejsce spotkania. 

- (...) Chciałem tylko zmienić miejsce. Bardzo chcę się z tobą spotkać, tylko że opiekunka, która miała zawieźć Kubusia na terapię niestety nie dojechała, teraz muszę zrobić to sam, potem muszę go przywieźć z powrotem, ale zajęcia trwają na szczęście całe półtorej godziny - powie przez telefon Błażej. 

- Jasne... - Zuza dość mocno się zdziwi na wieść, że mężczyzna poświęci jej tylko półtorej godziny.

- Także gdybyśmy mogli spotkać się bliżej miejsca, gdzie się odbywają... Tak jest taki bufet...

- Jasne, tak... - Zuza już całkiem zaniemówi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Żałosny koniec Łukasza i Patrycji. Argasiński wywiezie żonę za granicę! Łukasz już nigdy jej nie zobaczy

W 201 odcinku "Przyjaciółki" Zuza dotrze na miejsce i okaże się, że wystroiła się na marne. Usiądzie w barze mlecznym, gdzie Błażej uraczy ją herbatą z plastikowego kubeczka. Atmosfera będzie mocno niekomfortowa. Do tego po chwili ona i Błażej zostaną wyrzuceni z bufetu, bo właścicielka oznajmi, że zamyka...

- A możemy chociaż łyczka wziąć? - powie już mocno zirytowana Zuza, która nawet nie zdąży umoczyć ust w herbacie. 

Spotkanie szybko dobiegnie końca, a para wyląduje na mrozie, gdzie Markiewicz będzie świadkiem jak złodzieje próbują kraść jej auto! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Upadek bistro Kingi! Wyrzuciła kelnerki, a teraz zostanie sama. Franka zaprowadzi tam porządek

Błażej w 201 odcinku "Przyjaciółki" pokaże swoją drugą twarz, bo rozprawi się ze złodziejami! On sam poradzi sobie z dwójką napastników i dość mocno ich pobije! Zuza będzie zdziwiona, że spokojny mężczyzna umie się tak bić! Niemniej jednak Markiewicz będzie zdruzgotana całym przebiegiem sytuacji.

- Dziękuję ci za to spotkanie, naprawdę. Może jedno, ale ja nie jestem pazerny... - powie ze smutkiem Błażej.

Wygląda na to, że Błażej skrywa jakiś sekret lub ma spore problemy, bo jego zachowanie będzie co najmniej dziwne. Niestety ich randka z Zuzą skończy się fatalnie. 

Najnowsze