Przyjaciółki, odcinek 200: Totalna metamorfoza Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy! Już tak nie wyglądają! - ZDJĘCIA

2021-04-08 20:52 Małgorzata Pala
Przyjaciółki, odcinek 200: Totalna metamorfoza Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy! Już tak nie wyglądają! - ZDJĘCIA
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 200: Totalna metamorfoza Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy! Już tak nie wyglądają! - ZDJĘCIA

"Przyjaciółki" doczekały się już 17 sezonów, a zainteresowanie serialem wciąż trwa. W Polsacie wyemitowany zostanie już 200 odcinek "Przyjaciółki", a widzowie dalej są ciekawi losów Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska), Ingi (Małgorzata Socha) i Zuzy (Anita Sokołowska). Na przestrzeni lat wszystkie kobiety zmieniły się nie do poznania! Przeszły wielkie metamorfozy nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. Jak się zmieniały przez 200 odcinków serialu? Sprawdź zdjęcia i porównaj!

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 200 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

200 odcinek serialu "Przyjaciółki" stanowi dużą, okrągłą liczbę emitowanych odcinków, która świadczy o popularności serialu. Największą metamorfozę wśród "Przyjaciółek" przeszła Anka. W początkowych wątkach była kurą domową, uzależnioną od swojego męża Pawła (Bartek Kasprzykowski), który był zajęty wszystkim, tylko nie nią. Podrywał nawet Ingę, nie mówiąc już o późniejszych "skokach w bok". Dlatego Anka zmierzyła się z problemem alkoholizmu, musiała przewartościować swoje życie i stanąć na nogi. Nie było to łatwe, bo przecież przeżyła śmierć dziecka. Nieprzykuwająca wagi do wyglądu Anka, jest teraz mocno stąpającą po ziemi prawniczką, ale niestety problemy z mężem trwają nadal. Ważne jednak, że stała się zadbaną kobietą, w której nadal tkwią duże pokłady cierpliwości i dobra. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Żałosny koniec Łukasza i Patrycji. Argasiński wywiezie żonę za granicę! Łukasz już nigdy jej nie zobaczy

Przyjaciółki, sezon 1, Anka (Anna Stużyńska)
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, sezon 1, Anka (Anna Stużyńska)

Inga z "Przyjaciółek" nadal jest piękną kobietą i trzeba przyznać, że wygląda młodo i ponętnie, ale nie zawsze w "Przyjaciółkach" było tak samo. W sezonie 12 Inga stała się zaniedbaną i lekko otyłą osobą, która nie dbała o swój wygląd. To był przełomowy czas w jej życiu. Na szczęście szybko wróciła do formy i nadal oczarowuje urodą. W jej życiu prywatnym zawsze było pełno zawirowań, a relacje z byłymi, licznymi partnerami doprowadziły do tego, że obecnie nie ma w jej życiu mężczyzny na stałe. Inga na początku emitowania "Przyjaciółek" wahała się czy w ogóle powinna odnawiać kontakt z koleżankami. Mąż ją zdradzał, a ona była nieśmiała i niezdecydowana. Dziś spotyka się z dużo młodszym Sajmonem (Jakub Sasak), który ewidentnie podniósł jej pewność siebie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Upadek bistro Kingi! Wyrzuciła kelnerki, a teraz zostanie sama. Franka zaprowadzi tam porządek

Przyjaciółki, sezon 1, Inga (Małgorzata Socha)
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, sezon 1, Inga (Małgorzata Socha)

Zuza na przestrzeni lat w "Przyjaciółkach" nie zawsze była wziętą dyrektorką. Miała epizody, że w ogóle porzuciła pracę w finansach i próbowała sił gdzie indziej. Przez chwilę prowadziła nawet tajską knajpę, przez którą jej kariera mocno podupadła. Nie da się ukryć, że obecnie Zuza nadal spełnia się w zawodzie, który kocha, ale gorzej wygląda jej życie prywatne. Miała kilka podejść do związków i wychowuje dwóch synów. Dopuściła się zdrady i zaliczyła kilka wtop, ale dała radę się z tego podnieść. Jej relacje z Jaśkiem (Marek Bukowski), który był jej chyba największą miłością, nadal pozostają niejasne. Dobrze, że na przestrzeni lat naprawdę niewiele zmieniła się fizycznie, co gra tylko na jej korzyść. 

Przyjaciółki, sezon 1, Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, sezon 1, Zuza (Anita Sokołowska)

Na początku "Przyjaciółek" Patrycja miała kochającego męża Michała (Marcin Rogacewicz), z którym zaszła w ciążę. Niestety los okazał się dla niej okrutny, bo rozłączył ich tragiczny wypadek, przez co kobieta została samotną matką. Potem "Przyjaciółkach" trafiała na koszmarnych partnerów, jak np. Wiktora (Paweł Deląg), który ją bił i upokarzał! Obecnie Patrycja spotyka się z Arturem (Paweł Małaszyński), który też sprawia spore problemy. Patrycja z sezonu na sezon bawi się swoim wizerunkiem. Lubi zmieniać styl ubierania i przede wszystkim fryzury. Tak samo jak Anka, Inga i Zuza miała swoje wzloty i upadki, ale trzeba przyznać, że wszystkie kobiety potrafią się zawsze wesprzeć, a ich przyjaźń wygląda na niezniszczalną!

Przyjaciółki, sezon 1, Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, sezon 1, Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki sezon 1: Anita Sokołowska (Zuza), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat
Przyjaciółki sezon 17: Anita Sokołowska (Zuza), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze