Przyjaciółki, odcinek 199: Zuza zerwie kontakt z przyjaciółkami przez autyzm syna! Nie będzie chciała ich widzieć!

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 199: Zuza zerwie kontakt z przyjaciółkami przez autyzm syna! Nie będzie chciała ich widzieć!

Przyjaciółki, odcinek 199: Zuza zerwie kontakt z przyjaciółkami przez autyzm syna! Nie będzie chciała ich widzieć!

2021-04-01 21:24

W 199 odcinku "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) poczuje się zdradzona i odrzucona przez najbliższych. Przyjaciółki doprowadzą ją do tego, że zadecyduje ukrócić tą znajomość! Wszystko przez feralne spotkanie na polu golfowym, gdzie chory Krzyś (Dobromir Piotrowski) nie zapanuje nad emocjami. Pokłóci się z innymi dziećmi, zacznie demolować restaurację, a za wszystko dostanie się Zuzie. Markiewicz z serialu "Przyjaciółki" to charakterna kobieta i nie pozwoli sobie na takie traktowanie. Podejmie bardzo trudną decyzję o zakończeniu przyjaźni?

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 199 - czwartek, 1.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 199 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza zabierze Krzysia na spotkanie z przyjaciółkami. Okaże się, że chłopiec nie chce się bawić z innymi dziećmi, ponieważ w sali zabaw jest zbyt głośno, a on przez wyostrzone zmysły tego nie zniesie. Okaże się, że na chłopczyka dobrze podziała kontakt z psem syna Patrycji (Joanna Liszowska). Krzyś z serialu "Przyjaciółki" uspokoi się, zdejmie czapkę i okulary, które usilnie wciąż nosi i wreszcie będzie wyglądał na szczęśliwego.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 127: Ula i Aleks zdemaskują Marka i Paulinę. Znajdą niezbite dowody na ich romans!

Problem w 199 odcinku serialu "Przyjaciółki" pojawi się wtedy, kiedy syn Patrycji zacznie być zazdrosny o swojego pieska. Krzysiu rozpęta w restauracji piekło. Zrzuci ze stołu zastawę i obrus. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zareaguje na to krzykiem i ciętym językiem.

- Jak ty się zachowujesz? Dzikusek jakiś jesteś? (...) Co on, obrusu nie widział? Rzuca się na to? - Dorota będzie krzyczeć na Krzysia, a Zuza nie znajdzie wsparcia u przyjaciółek, które biernie staną obok. To urazi ją do żywego.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Iza przejdzie kolejne załamanie nerwowe! Nie przeżyje zazdrości Marcina i rozstania z dziećmi

Zuza w 199 odcinku serialu "Przyjaciółki" bardzo się obrazi. Wieczorem wpadnie do niej Patrycja, ale Markiewicz nie będzie chciała rozmawiać. 

- Dorota zachowała się okropnie, a ja i Anka też, tak? Nie stanęłyśmy w twojej obronie... - zacznie Patrycja. 

- Trzeba było mnie nie zapraszać 

- Co?

- No tak, no. Zrobiłyście to tylko dlatego, że tak wypadało żebym tam była z Krzysiem. Ja to rozumiem, Krzysiu jest bardzo trudnym dzieckiem, bije inne dzieci, ściąga obrusy, po co wam taki gość? Gdyby Mikołaj bił moich chłopców, też bym nie chciała, żebyś z nim przyjeżdżała. Wybacz, ale dziecko jest ważniejsze niż przyjaciółki. Nie oszukujmy się - podsumuje sytuację smutna Zuza.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze