PRZYJACIÓŁKI: Małgorzata SOCHA, czyli serialowa INGA: Powinnam PRZEBIEC 10 km i dopiero wtedy GRAĆ Ingę

2012-08-21 20:30 natm

Serial PRZYJACIÓŁKI będzie można śledzić już od 6 września. Odcinki nowej produkcji Polsatu w każdy czwartek o godz. 22. PRZYJACIÓŁKI to opowieść o życiu czterech młodych kobiet. W rolach głównych występują: Małgorzata Socha (Inga), Anita Sokołowska (Zuza), Magdalena Stużyńska (Anka) i Joanna Liszowska (Patrycja). Małgorzata Socha w rozmowie z portalem SuperSeriale.pl opowiedziała o tym, jaka jest serialowa Inga i jak ona sama czuje się wcielając w tę rolę.

- Cieszę się, że to jest taka postać, w której widzowie mnie jeszcze nie widzieli. Gram wycofaną, introwertyczną osobę, która jest zamknięta, spokojna, wyciszona. Mam czasami wrażenie, że żeby wejść na plan, powinnam przebiec 10 km i dopiero wtedy grać Ingę. Z moją nadwyżką energii jest mi czasem trudno. To też jest dla mnie zadanie, żeby się wyciszyć. To jest mój trening aktorski - wyznała Małgorzata Socha w wywiadzie dla SuperSeriali.

>>> PRZYJACIÓŁKI - więcej o serialu

 

- Na co dzień jestem kontaktowa, tutaj się wyciszam i przestaję mówić. Jak przychodzę na plan jestem pobudzona, radosna, cieszę się, że zaczynamy nowy dzień pracy, ale w trakcie dnia jestem zamyślona i zasępiona. Wyłączam się, bo taka jest moja bohaterka. Emocje przechodzą na nas - dodała serialowa Inga.

{% load block_tags %}
{% video 4447 %}

Najnowsze