Przyjaciółki

Przyjaciółki. Czy będzie 22 sezon? Początek nowego 255 odcinka pełen zaskoczeń! Kiedy emisja w Polsacie?

2023-05-18 21:17

Czy będzie 22 sezon serialu "Przyjaciółki"? Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Finał ostatniego 254 odcinka "Przyjaciółek" pozostawił tak wiele niedomówień, że musi nastąpić ciąg dalszy! Kiedy nowe odcinki pojawią się w telewizji Polsat? Początek 22 sezonu "Przyjaciółek" nastąpi najpewniej dopiero jesienią 2023. Data premiery nowej serii nie jest jeszcze znana, ale na pewno kolejny 255 odcinek "Przyjaciółek" będzie obfitował w niespodzianki, wyjaśni wiele spraw i da odpowiedź na pytanie, która z głównych bohaterek jest w ciąży!

Kiedy będzie 22 sezon "Przyjaciółek" w Polsacie? Premiera nowych odcinków dopiero jesienią 2023?

"Przyjaciółki" nie skończą się na 21 sezonie i odcinku 254 odcinku, w którym losy wszystkich bohaterek pogmatwają się jeszcze bardziej. Widzowie mogą być pewni, że powstanie 22 sezon "Przyjaciółek", do którego zdjęcia ruszą zapewne jeszcze przed wakacjami. Mimo, że każda kolejna seria gromadzi coraz mniej widzów, spadki wyników oglądalności są dość widoczne, to produkcja serialu i telewizja Polsat nie zamierzą go zakończyć. Wręcz przeciwnie!

Na pewno powstanie 22 sezon "Przyjaciółek" i tak jak w poprzednich do obsady dołączą nowi bohaterowie. Scenarzyści już pracują nad ciągiem dalszym wątków Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Marty (Laura Breszka), a fani mogą się tylko prześcigać w domysłach, która z przyjaciółek będzie w ciąży, jak dalej potoczą się ich związki, jak rozwiążą swoje problemy.

Tajemnicą twórców "Przyjaciółek" jeszcze długo pozostanie co wydarzy się w kolejnym 22 sezonie. Nie ma nawet pewności czy Zuza wróci na stałe z Berlina, czy po tym jak zaprosiła przyjaciółki do domku w lesie uzna, że właśnie tutaj, przy nich jest jej miejsce. Jednego możemy być pewni - miłosnych zawirowań Ingi z facetami, małżeńskich problemów Anki i Pawła (Bartek Kasprzykowski) i podejrzeń Strzeleckiego o romans żony z Miłoszem (Bartosz Opania), a także komplikacji u Marty, która straciła psa i nie potrafi dojść do siebie po traumatycznych przeżyciach z przeszłości.

Koniec 21 sezonu Przyjaciółek. Paweł dowie się o zdradzie Anki. Marta znajdzie test ciążowy!
Najnowsze