Przyjaciółki. Czy będzie 19 sezon? Kiedy 219 odcinek Przyjaciółek w Polsacie?

i

Autor: Polsat Przyjaciółki. Czy będzie 19 sezon? Kiedy 219 odcinek Przyjaciółek w Polsacie?

Przyjaciółki. Czy będzie 19 sezon? Kiedy 219 odcinek Przyjaciółek w Polsacie?

2021-11-25 21:02

Czy serial "Przyjaciółki" będzie miał 19 sezon, a nowe odcinki i kolejny 219 widzowie zobaczą w telewizji Polsat już wiosną 2022 roku? A może koniec "Przyjaciółek", który nastąpi w 218 odcinku, w czwartek, 18.11.2021, będzie ostatecznym pożegnaniem ze wszystkimi bohaterkami? Finał "Przyjaciółek" zapowiada się pełen niespodzianek, zaskakujących zwrotów akcji, więc ciąg dalszy powinien nastąpić. Czy decyzja Polsatu w sprawie kontynuacji "Przyjaciółek" w 19 sezonie zapadła?

"Przyjaciółki" 19 sezon - kiedy premiera? Czy będą nowe odcinki "Przyjaciółek" wiosną 2022?

"Przyjaciółki" skończą się w 218 odcinku w takim momencie, że wiele pytań pozostanie bez odpowiedzi, ale jednocześnie będzie się wydawało, że życie wszystkich bohaterek ułożyło się na tyle szczęśliwie, że może nastąpić już koniec serialu. W finale 18 sezonu "Przyjaciółek" nie będzie żadnej tragedii, śmierci czy wypadku, które mogłoby zostawić widzów w niepewności z cisnącym się na ustach pytaniem - "co dalej?". A jednak spektakularny i zarazem szczęśliwy koniec "Przyjaciółek" pozostawi pewien niedosyt. I wątpliwości czy będzie kolejny 19 sezon!

Nie przegap: Dorota nigdy nie wróci do Przyjaciółek! Agnieszka Sienkiewicz przerwała milczenie i wyjawiła powód odejścia z serialu

Czy jest już decyzja Polsatu w sprawie 19 sezonu "Przyjaciółek"? Oficjalnie nie, ale krążą plotki, że nowe odcinki mają ruszyć wiosna 2022, od marca, a cała ekipa i wszystkie cztery aktorki wrócą na plan "Przyjaciółek" jeszcze w tym roku. Najpewniej na początku grudnia. Bo mimo spadających wyników oglądalności "Przyjaciółki" to wciąż jeden z najchętniej oglądalnych seriali Polsatu.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak się skończą "Przyjaciółki" >>>

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Urodziny Patrycji w ostatnim 218 odcinku z zaskakującym finałem! Wszystkie przyjaciółki będą na to patrzeć - ZWIASTUN

Liczby jednak nie kłamią! Kończący się w czwartek, 18.11.2021, obecny 18 sezon "Przyjaciółek" był gorszy od poprzedniego. Każdy odcinek śledziło nieco ponad 1 mln widzów, blisko 200 tysięcy mniej niż poprzednią serię. Czy tak słaby wynik oglądalności "Przyjaciółek" wpłynie na to, że serial skończy się ostatecznie na 18 sezonie i 218 odcinku? Tego jeszcze nie wiadomo. Czekamy na oficjalną decyzję Polsatu w tej sprawie.

Pozostaje mieć nadzieję, że 219 odcinek "Przyjaciółek", czyli pierwszy 19 sezonu pojawi się w telewizji w marcu 2022 roku.

Koniec Przyjaciółek. Katastrofa w finale 18 sezonu?! Faceci Patrycji doprowadzą do tragedii w ostatnim odcinku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze