Przyjaciółki 20 sezon. Zuza i Błażej poszukają pomocy! Seks terapeuta uratuje ich związek?

i

Autor: Polsat

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon. Zuza i Błażej poszukają pomocy! Seks terapeuta uratuje ich związek?

Zuza w 20 sezon "Przyjaciółek" wejdzie z ogromnymi problemami. Najpierw, w 231 odcinku serii zobaczymy ciąg dalszy afery porwania Grzesia (Gabriel Pakieser), a na efekty kolejnej katastrofy nie trzeba będzie długo czekać. Zuza i Błażej (Mateusz Damięcki) będą mieli tak wielkie problemy w łóżku w 20 sezonie "Przyjaciółek", że będą musieli poszukać pomocy terapeuty! Czy seks specjalista pomoże Zuzie i Błażejowi uratować związek?

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 231, pierwszy po wakacjach - czwartek, 1.09.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza to ta "Przyjaciółka", która nie ma szczęścia w miłości. O laur najbardziej nieszczęśliwej bohaterki serialu walczy z Patrycją (Joanna Liszowska) i Ingą (Małgorzata Socha), a w miarę poukładanym życiem sercowym może pochwalić się tylko Anka (Magdalena Stużyńska). Jednak żadna z nich nie skarżyła się dotąd na problemy łóżkowe i w 20 sezonie serialu ten dramat przytrafi się właśnie Zuzie!

Porwanie Grzesia w "Przyjaciółkach" zniszczy psychikę Zuzy

W 231 odcinku "Przyjaciółek" Zuza wyjdzie z afery z porwaniem Grzesia mocno sfatygowana psychicznie i niestety odbije się to na jej życiu łóżkowym z Błażejem. Tylko czy seks coach będzie w stanie uratować rozpadający się związek?  

Zobacz też: Krzysztof Kwiatkowski odejdzie z M jak miłość? Jakub Karski śmiertelnie chory! To były jego ostatnie zdjęcia na planie serialu - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!

Jak widać w zwiastunie 20 sezonu "Przyjaciółek" Błażej i Zuza będą zabawiali się w seksowne przebieranki, do których zapewne nakłoni ich seks specjalista. Dokąd ich to zaprowadzi?

Żona i seks coach - czy to może skończyć się dobrze?

Nie jest jeszcze pewne, czy żona (Izabela Zwierzyńska) Błażeja w 20 sezonie "Przyjaciółek" nadal będzie mieszała w jego związku z Zuzą, a tu jeszcze dojdą problemy i eksperymenty w łóżku. Czy ten związek jest skazany na zagładę, czy raczej Zuza i Błażej pokażą wszystkim, że razem można pokonać nawet najgorsze trudności?

Czytaj także: Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze