Przyjaciółki 17 sezon, odcinek 200 - opis, streszczenie: Anka zacznie się zastanawiać nad odejściem od Pawła

2021-04-08 17:29
Przyjaciółki 17, odcinek 200, Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 200, Anka (Magdalena Stużyńska)

Przyjaciółki 17 sezon odcinek 200 w czwartek, 8.04.2021, o godz. 21.05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki odcinek 200 - opis streszczenie: Zuza całkowicie poświęca się Krzysiowi i rozwiązaniu jego problemów rozwojowych. Praca przestaje być dla niej najważniejsza, a cały grafik jest dostosowany do licznych zajęć i terapii, na które musi uczęszczać jej syn.

Inga z kolei unika kontaktu z Sajmonem. Zablokowała jego numer w telefonie i nie chce chodzić z Marysią na zajęcia z akrobatyki. Ma nadzieję, że dzięki temu młody trener w końcu się zniechęci. Mężczyzna jednak nie zamierza tak łatwo się poddać. Odwiedza Ingę w nail barze, gdzie wpada na jej przyjaciółki.

Po rozmowie z Elą Patrycja zaczyna mieć wątpliwości - nie jest pewna czy dobrze zrobiła, zrywając z Arturem.

Tymczasem Pawła odwiedza opiekun drugiego roku na akademii. Jasno daje mu do zrozumienia, że powinien zrezygnować z wykładania. W przeciwnym razie może ucierpieć jego reputacja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE