Przyjaciółki 17, odcinek 195: Syn Zuzy i Jaśka poważnie chory! Dziwne zachowanie Krzysia to objaw choroby

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 195: Syn Zuzy i Jaśka poważnie chory! Dziwne zachowanie Krzysia to objaw choroby

Przyjaciółki 17, odcinek 195: Syn Zuzy i Jaśka poważnie chory! Dziwne zachowanie Krzysia to objaw choroby

2021-03-04 22:08

W 195 odcinku "Przyjaciółki" rozpoczynającym 17 sezon serialu, Zuza (Anita Sokołowska) będzie mieć wielkie powody do obaw. Zaobserwuje u swojego syna Krzysia (Dobromir Piotrowski) poważne zmiany psychiczne, które mogą być spowodowane jej rozwodem z Jaśkiem (Marek Bukowski), przeprowadzkami i aferami. Niestety okaże się, że dziecko Zuzy z "Przyjaciółek" zachowuje się coraz dziwniej. To Anka (Magdalena Stużyńska) zasugeruje Zuzie chorobę syna, czym wywoła ostrą wymianę zdań.

"Przyjaciółki" 17 sezon odcinek 195 pierwszy - czwartek, 4.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Synowie Zuzy w 195 odcinku "Przyjaciółki" będą przebywać w Gdańsku u Jaśka. To jego nowa partnerka Sabina (Anna Jażdżyk) przywiezie dzieci do Warszawy i będzie mocno zdenerwowana zachowaniem chłopców.

- Możesz to wyłączyć, mówiłam ci! - Sabina wrzaśnie na Krzysia, który cały czas będzie się bawił robotem.

- Co ty na niego krzyczysz? - zapyta Zuza.

- Gdyby ci to włączał przez cztery godziny w samochodzie...

Zuza z "Przyjaciółek" będzie chciała rozebrać syna, a on się nie zgodzi. Przez cały czas uprze się, żeby chodzić w czapce z daszkiem i okularach. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Dramat Huberta po namiętnej nocy z Klarą! Popełni poważy błąd i doprowadzi do śmierci człowieka?

Przyjaciółki sezon 17: Paweł romansuje ze studentkami?! Zuza podejrzewa autyzm u Krzysia

W 195 odcinku "Przyjaciółki" zachowanie Krzysia będzie robiło się coraz dziwniejsze. Chłopczykowi wejdzie w nawyk ustawianie butów w szeregu lub siedzenie i patrzenie się w dal. Do tego za nic nie pozwoli zdjąć z siebie okularów i czapki. Zuza uzna, że może chłopiec ma zapalenie spojówek i dlatego nie chce ściągać szkieł. Nie dopuści myśli, że dziecko może być poważnie chore. W końcu zabierze chłopca, który przez cały czas będzie bawił się hałasującym robotem, do Anki. Tam Krzysiu pobije wnuka Strzeleckiej! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

Zuza z "Przyjaciółek" wścieknie się, kiedy Anka zasugeruje, że jej syn może mieć poważne problemy ze zdrowiem. 

- Wiesz co, Zuza? Jam mam wrażenie, że Krzyś się tak niepokojąco zachowuje... - wspomni Strzelecka. 

- I to jest moja wina, tak? Gadasz tak jak Jasiek. No tak, bo jeśli dziecko się źle zachowuje, to wina matki! (...) Krzyś jest bardzo wrażliwy, bardzo przeżywa rozwód. Kursuje ciągle między Gdańskiem a Warszawą - zaatakuje przyjaciółkę Markiewicz. 

Zuza w "Przyjaciółkach" nie będzie w stanie się długo oszukiwać i los zmusi ją do wizyty u specjalisty. Tak okaże się, czy syn cierpi na poważną chorobę. 

Najnowsze