Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 194 - opis, streszczenie: Paweł wróci do Warszawy, a Anka zostanie na wsi

2020-11-26 9:23
Przyjaciółki sezon 16, odc. 194: Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Polsat

Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 194 w czwartek, 26.11.2020, o godz. 21.10 w Polsacie, streszczenie: Maks wyznaje Indze, że Agata spodziewa się jego dziecka. Gruszewska nie wyobraża sobie, jak w takiej sytuacji będzie funkcjonował ich związek.

Paweł ma szansę na etat na uniwersytecie. Jeśli zdecyduje się przyjąć propozycję, będzie jednak musiał wrócić do Warszawy. Tymczasem Anka nie wyobraża sobie już mieszkania w stolicy.

Zuza nie potrafi wybaczyć Jaśkowi policyjnej interwencji. Traci do niego zaufanie. Informuje męża, że od tej chwili będą się kontaktować wyłącznie za pośrednictwem adwokatów.

Artur ma szansę zrealizować wymarzony program kulinarny. Przedsięwzięcie wiąże się jednak z wielomiesięcznym pobytem za granicą. Prosi Patrycję, by podjęła decyzję w tej sprawie za niego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze