Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Patrycja wyśledzi Wiki w internecie. Czy Wika naprawdę żyje?

2020-04-02 15:39 jkk
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Patrycja wyśledzi Wiki w internecie. Czy Wika naprawdę żyje?
Autor: Ipla/Polsat Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Patrycja wyśledzi Wiki w internecie. Czy Wika naprawdę żyje?

W 176 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) będzie drążyć dalej kwestię, czy Wika (Roma Gasiorowska) jednak żyje. I wyśledzi ją w internecie! Piękna strona internetowa Wiki Malewskiej utwierdzi przybraną mamę Klary (Łucja Michalik) w przekonaniu, że coś jest na rzeczy... Bo skoro w sieci Wika nadal prowadzi pełną miłości aktywność, to może jednak w rzeczywistości też jest cała i zdrowa? Czego dowie się Patrycja przekonamy się już w 176 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 15 sezon, odcinek 176 (odc. 6) - czwartek, 9.04.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W 176 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja po raz kolejny nabierze przekonania, że jej dawna przyjaciółka mogła przeżyć wypadek. Najpierw utwierdzi ją w tym przekonaniu Adam, który wreszcie zacznie mówić więcej na temat samego wypadku. 

Patrycja odwiedzi go w 176 odcinku serialu "Przyjaciółki" w sprawie aktu zgonu Wiki, niezbędnego do przeprowadzenia procesu adopcyjnego Klary. Co sprawi, że Adam przerwie milczenie? 

- Ty widziałeś Wiki po śmierci? - zapyta w końcu Patrycja Adama wprost 
- Nie, nie chciałem jej oglądać. Podobno była bardzo zmasakrowana. Jak to Wiki jechała bez pasów. Cud, że Klara przeżyła. Wiesz, że Wiki została skremowana?

Szczere wyznanie nie tylko nie uspokoi Patrycji, ale wręcz spowoduje, ze zacznie drążyć dalej. Kiedy w 176 odcinku serialu "Przyjaciółki" natrafi na jej - jak najbardziej aktywną - stronę internetową przeczyta wpis:

- Odepchnięta miłość wraca...

Te słowa przyjaciółki wprawia Patrycje nie tylko w drżenie serca, ale duży niepokój. Jeżeli Wiki "zza grobu" upomina się o miłość, to może żyje i potrzebuje czegoś bardzo ważnego?

Patrycja podejmie w 176 odcinku "Przyjaciółek" decyzję, aby dowiedzieć się prawy o życiu i ewentualnej śmierci Wiki. A co do tej drugiej, będzie miała coraz więcej wątpliwości...

Najnowsze