Przyjaciółki 14 sezon. Życie Anki znów się zawali? Nie będzie miała na to żadnego wpływu

2019-08-10 8:05 jkk
Przyjaciółki 12 sezon odc. 146. Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 12 sezon odc. 146. Anka (Magdalena Stużyńska)

Twórcy serialu "Przyjaciółki" utrzymują w tajemnicy w jakim stanie wróci Paweł (Bartek Kasprzykowski), który cudem uniknie śmierci w katastrofie lotniczej w Paryżu. Tylko Anka (Magdalena Stużyńska) ujawnia co się wydarzy w życiu Strzeleckich w nowym 14 sezonie "Przyjaciółek". Czy żona Pawła wróci do picia z powodu ciężkiej i nieodwracalnej choroby męża? Czy może w jej życiu zdarzy się coś jeszcze gorszego?

"Przyjaciółki" 14 sezon po wakacjach 2019 od września w Polsacie, czwartek godz. 21.10

Wiemy już na pewno, że w serialu "Przyjaciółki" Paweł przeżył katastrofę samolotu, którym leciał do Paryża. Ale w jakim stanie zdrowia pojawi się w nowych odcinkach serialu "Przyjaciółki" po wakacjach 201? Na pewno się pojawi, bo choć Bartek Kasprzykowski nie umieszcza na swoich profilach na Instagramie i Facebooku żadnych nowych zdjęć z planu, to pozuje do zdjęć z innymi aktorami. Ostatnie ujęcie z fragmentem twarzy Kasprzykowskiego, jakie mogliśmy zobaczyć na Instagramie, jest dowodem na to, że jego bohater żyje!

Przypominamy, że Anka przeżyła po raz kolejny chwile grozy na koniec 13 sezonu "Przyjaciółek", kiedy dowiedziała się o katastrofie samolotu, którym leciał Paweł. Razem z Julką (Nicole Bogdanowicz) umierały ze strachu, że ich mąż i ojciec jest wśród kilku ofiar katastrofy (więcej o koszmarze w finale 13 sezonu "Przyjaciółek >>>). W nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2019 przed Anką może stanąć kolejne ogromne wyzwanie!

Magdalena Stużyńska uchyliła rąbka tajemnicy w wywiadzie dla Polsatu: - Możemy spodziewać się zmian, które nie są spowodowane ani działaniem, ani decyzją Anki. Są to zmiany losowe i wydarzenia, na które bohaterka nie ma żadnego wpływu - zdradziła aktorkaJak sobie z nimi poradzi?

Czy Anka z "Przyjaciółek" zacznie znowu pić w 14 sezonie?

- Zdecydowanie najtrudniejsze były dla mnie sceny alkoholizmu Anki. Zwłaszcza sceny picia w samotności. Musiałam wtedy obnażyć całą jej tragedię, brzydotę tego uzależnienia. Pokazywanie takich stanów i wyobrażenie ich sobie to dosyć duży stopień trudności. Trzeba pokazywać stany i emocje, których niekoniecznie doświadczyliśmy w życiu. Wejście w taką postać i w taki temat było na pewno dla mnie bardzo trudne i obciążające, a próba przekazania tego wszystkiego w odpowiedni sposób była prawdziwym wyzwaniem.

Stużyńska ujawniła też, że 14 sezon "Przyjaciółek" będzie dla Anki dramatyczny! - Granie tragicznych scen jest dla mnie większym wyzwaniem. Jest wtedy dużo więcej emocji. Dlatego - paradoksalnie - lubię też, jak w życiu mojej bohaterki dzieją się dramatyczne rzeczy - zdradza kulisy swojej pracy w "Przyjaciółkach" Stużyńska.

Czy Paweł z "Przyjaciółek" wróci sparaliżowany?

Na początku września dowiemy się czy Paweł po katastrofie jest sparaliżowany i jeździ na wózku albo stracił pamięć. A może pojawi się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" w doskonałym stanie, tylko znów z paskudnym charakterem?!

Z powodu zdrad Pawła Anka po raz pierwszy wpadła w uzależnienie od alkoholu. Nawrót do tej strasznej choroby w 14 sezonie "Przyjaciółek" może być spowodowany faktem, że już nigdy nie będzie miała tego samego męża, którego tak bardzo kochała... Do tej pory żona wybaczyła Pawłowi wszystko! Czy Ania wytrzyma powrót Pawła z Paryża?

Najnowsze