Przyjaciółki 14 sezon odcinek 164: Zuza napadnięta przez brata Janka! Igor ją zgwałci?

2019-10-17 14:54 jkk
Przyjaciółki odcinek 164 Zuza (Anita Sokołowska), Igor (Stefan Pawłowski)
Autor: ipla tv

W 164 odcinku serialu "Przyjaciółki" brutalny napad Igora (Stefan Pawłowski) na Zuzę (Anita Sokołowska)! Brat Janka (Marek Bukowski) będzie próbował ją zgwałcić! Czy Zuza zdoła wyrwać się z łap bezwzględnego brutala? W 164 odcinku "Przyjaciółek" Zuza przekona się, że nadmiar sympatii okazany wyrzutkowi rodziny Głowackich może być zwyczajnie niebezpieczny! Pijacki wieczór Zuzy i Igora będzie miał koszmarny finał!

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 164 - czwartek 10.10.2019, godz. 21.10

W 164 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza przekona się, że Janek (Marek Bukowski) miał rację i jego brat to paskudny typ! Od początku 14 sezonu "Przyjaciółek" Zuza nie bedzie mogla pojąć skąd złe nastawienie jej partnera do własnego brata? Niestety zrozumie to bardzo boleśnie! Jak Zuza poradzi sobie ze strasznym upokorzeniem?

W pierwszych odcinkach 14 sezonu "Przyjaciółek" będziemy świadkami wielu kłótni pomiędzy Zuzą a Jankiem właśnie o jego brata. Zuza posunie się nawet do oszustwa i nie powie Głowackiemu, że przyjęła Igora pod ich dach podczas jego nieobecności!

Przed uroczym saksofonistą przestrzegać będzie Zuzę nawet jej matka, Stefa (Dorota Kolak). Jednak Markiewicz będzie coraz bardziej wrażliwa na wdzięki Igora, a jego bajeczka o tym, że jest biedny i nie ma gdzie mieszkać, będzie kruszyć jej serce.

Ale pomimo jego zabiegów będzie pewna, że Igor to członek rodziny, którego należy traktować dobrze i po przyjacielsku. Zuza będzie mu ufać!  W 164 odcinku serialu "Przyjaciółki" okaże się, jak bardzo myliła się co do brata Janka....

Nic nie będzie zapowiadało tego, że Igor okaże się brutalnym gwałcicielem! W 164 odcinku serialu "Przyjaciółki" Janek zostawi Zuzę na plaży, kiedy dowie się, że jego kobieta przychodziła tu z Igorem! Niestety, smutna Zuza napatoczy się na szwagra w towarzystwie młodych ludzi i dołączy się do zabawy.

W 164 odcinku serialu "Przyjaciółki" kiedy para będzie opuszczać imprezę, Igor złapie brutalnie Zuzę i choć ta będzie się wyrywać, zacznie ją na siłę rozbierać! Zuza w szoku zapyta kilka razy: - Igor, co ty robisz?!. Jednak kiedy zdecydowanie odepchnie gwałciciela, ten naprawdę się wścieknie i syknie ochrypniętym głosem: - Lubisz się droczyć, co?

Zuzę uratują przypadkowi młodzi ludzie, którzy wychodząc z imprezy spłoszą gwałciciela! Co zrobi Janek na wieść o próbie gwałtu? Czy Zuza przyzna mu się do strasznego upokorzenia? Zuza samotną matką (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Najnowsze