Przyjaciółki 14 sezon odcinek 161 - opis, streszczenie: Zuza ulega urokowi Igora

2019-09-19 10:44 oprac. Ag
Przyjaciółki 14 sezon odc. 161. Zuza (Anita Sokołowska), Igor (Stefan Pawłowski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon odc. 161. Zuza (Anita Sokołowska), Igor (Stefan Pawłowski)

Przyjaciółki 14 sezon odcinek 161 w czwartek, 19.09.2019, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 161 - streszczenie: Zuzie imponuje luźne podejście do życia Igora. Czuje się w jego towarzystwie doskonale. Przy okazji uświadamia sobie, że w jej życiu od dawna nie było już żadnych przyjemności. Markiewicz czuje się coraz bardziej zmęczona codziennymi obowiązkami.

Wiktor wciąż nie może się przekonać do nowej opiekunki Mikołaja i Klary. Postanawia zamontować w domu kamerkę, by ją kontrolować. Źle dzieje się także w związku mężczyzny z Patrycją. Para coraz bardziej oddala się od siebie. Inga jest zniesmaczona zachowaniem Maksa. Zmienia zdanie na temat mężczyzny i postanawia zerwać z nim kontakt. Gdy dostrzega na wyświetlaczu telefonu kilka nieodebranych połączeń od dawnego kochanka, ignoruje je.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze