Przyjaciółki 13 sezon odcinek 156 - opis, streszczenie: Wika porywa Klarę

2019-05-08 18:59 oprac. emagu
Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 156 Wika (Roma Gąsiorowska)
Autor: ipla Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 156 Wika (Roma Gąsiorowska)

Przyjaciółki 13 sezon odcinek 156 w czwartek, 9.05.2019, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 13 sezon odcinek 156 - streszczenie: Anka i Paweł znów zaczynają się dogadywać. Zaraz po powrocie z zagranicy Strzelecka zostaje poproszona przez Julkę o pomoc przy chorym Oliwerze. Mimo wszystko postanawia nie dać się wykorzystać córce i odmawia. Wkrótce potem dziecko trafia do szpitala z podejrzeniem sepsy. To skłania Julkę do podjęcie decyzji o usamodzielnieniu się.

Dorota nakłania Ingę, by naciągnęła Maksa na drogie rozrywki. Obfita kolacja w ekskluzywnej restauracji kończy się dla Gruszewskiej bólem brzucha.

Jasiek zachowuje dystans wobec Zuzy. Kobieta jest pewna, że jedyną nadzieją na uzdrowienie ich relacji jest puszczenie w niepamięć wzajemnych zdrad. Małżonkowie postanawiają iść wspólnie na parapetówkę do Darii. W ostatniej chwili Zuza ma jednak opory.

Mimo trudności w porozumieniu się z Patrycją Wiktor postanawia zorganizować dla Mikołaja przyjęcie urodzinowe. Właśnie tego dnia Wika chce się widzieć z Klarą. Łamie umowę z Wiktorem i nie wraca z dzieckiem.

Najnowsze