Przyjaciółki 13 sezon odcinek 151 - opis, streszczenie: Po upojnej nocy z Chrisem Zuza ma ogromne wyrzuty sumienia

2019-03-27 22:21 oprac. emagu
Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 151, Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: ipla Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 151, Zuza (Anita Sokołowska)

Przyjaciółki 13 sezon odcinek 151 w czwartek, 28.03.2019, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 13 sezon odcinek 151 - streszczenie: Indze coraz bardziej podoba się Maks, ale nie daje mu tego po sobie poznać. Granie niedostępnej nie przynosi zamierzonego skutku. Paweł proponuje Ance, by zmienili dom po to, by być daleko od Marianny. Uważa, że tylko tak uda mu się przezwyciężyć nowe uczucie.

Żona jest wściekła za jego samolubne podejście i odrzuca ten pomysł. Niebawem sąsiedzi składają Strzeleckim wizytę. Chcą wspólnie z nimi świętować rocznicę ślubu. Anka niechcący oblewa Mariannę barszczem. Paweł uważa, że zrobiła to z chęci zemsty.

Po upojnej nocy z Chrisem Zuza ma ogromne wyrzuty sumienia. Waha się, czy powiedzieć Jaśkowi prawdę. Ku wielkiemu niezadowoleniu Patrycji Wika regularnie zabiera Klarę na spacery. Wiktor wciąż uważa, że niepotrzebnie się martwi, tym bardziej, że Wika, jako biologiczna matka, ma prawo widywać się z córką. W trakcie jednej z wizyt kobiety Klara nagle wybucha ogromnym płaczem. Dorośli zabierają niemowlę natychmiast do szpitala.

Najnowsze