Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 150: Anka odkryje w kim zakochał się Paweł! To córka ich sąsiadów?

2019-03-08 0:07 sz
Przyjaciółki 13 sezon odc. 147. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 13 sezon odc. 147. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

Anka (Magdalena Stużyńska) odkryje w kim zakochał się Paweł (Bartek Kasprzykowski) w 150 odcinku "Przyjaciółek"? Wyznanie bohatera poruszyło jego partnerkę, która już wie, że on nie żartuje, a jej związek wisi na włosku. Za poradą córki w 150 odcinku serialu "Przyjaciółki" zacznie dochodzenie. Czy Paweł zakochał się Tośce (Marta Stępniewska)?

"Przyjaciółki" 13 sezon odcinek 150 - czwartek, 21.03.2019, w Polsacie

W serialu "Przyjaciółki" wydawało się, że życie rodzinne Strzeleckich nareszcie zmierza w dobrym kierunku. Nic bardziej mylnego! W odcinkach poprzedzających wydarzenia zawarte w tytule Paweł zdecydował się na wyznanie, które doprowadziło Ankę na skraj załamania nerwowego.

On próbował udawać, że nic się nie stało, że wcale nie poczuł czegoś więcej do innej kobiety. Ona jednak nie będzie w stanie tego zaakceptować i żyć dalej tak jak wcześniej. Bohater "Przyjaciółek" wyraził żal do żony, ponieważ myślał, że ta będzie wspierać go w walce z myślami o innej.

Za namową Julki (Nicole Bogdanowicz) Anka razem z nią zaczęły śledzić Pawła. Córka poradziła jej, żeby nie przyglądała się biernie zaistniałej sytuacji, bo ich rodzina faktycznie może się rozejść.

W 150 odcinku "Przyjaciółek" Anka zacznie podejrzewać, że jej ukochany jest zakochany w córce sąsiadów, Mariannie, która jest młodsza od ich najstarszej córki! To będzie dla niej cios prosto w serce, jednak nie przestanie obserwować męża. Paweł zacznie podglądać dziewczynę, gdy razem z jej matką urządzą sobie ogrodową saunę... Zostanie przyłapany!