Przyjaciółki 13, odcinek 158 ostatni: Inga rzuci Maksa! Były mąż Andrzej namówi ją do rozstania - ZWIASTUN

2019-05-23 13:50

Koniec 13 sezonu "Przyjaciółek" to także koniec romansu Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki). W ostatnim 158 odcinku "Przyjaciółek" zdesperowana Inga nie będzie miała już pomysłów, by rozkochać w sobie lekarza, który miał być tylko jej seks-partnerem. Z pomocą przyjdzie jak zawsze niezawodny Andrzej (Adam Adamonis), który namówi była żonę, by rzuciła kochanka! Inga posłucha jego rady... Zobaczcie zwiastun 158 odcinka "Przyjaciółek".

Przyjaciółki 13 sezon odc. 158. Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki), Hania (Pola Figurska)

i

Autor: Polsat/ Materiały prasowe Przyjaciółki 13 sezon odc. 158. Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki), Hania (Pola Figurska)

"Przyjaciółki" 13 sezon odcinek 158 ostatni - czwartek, 23.05.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

Gorący romans Ingi i Maksa z "Przyjaciółek" skończy się dość nagle. W ostatnim 158 odcinku "Przyjaciółek" kochanek Ingi będzie świadkiem kłótni rodzinnej z Hanią (Pola Figurska). Gruszewska nie poradzi sobie z pyskatą, rozwydrzoną nastolatką i coraz bardziej nie będzie miała pomysłu na karę dla córki. Maks podpowie, że Hania mogłaby zostać wolontariuszką na jego oddziale dziecięcym w szpitalu.

I bardzo szybko lekarz zdobędzie sympatię Hani, a w Indze na nowo odżyją nadzieje, że być może połączy ich coś więcej niż tylko seks. Niestety kolejna próba umówienia się na randkę nie wypali. Maks da Indze kosza i zacznie wymyślać powody, dla których nie mogą się spotkać.

Finał 13 sezonu "Przyjaciółek" będzie taki, że Inga zaleje się łzami, a pocieszać ją będzie Andrzej. Były mąż jak zawsze postawi sprawy jasno. - Jesteś plan B, wyjście awaryjne... Inga, facetowi jak zależy na babce to gania jak pies za kością, wejdzie przez dziurkę od klucza, rozumiesz?

Gruszewska w 158 odcinku "Przyjaciółek" nadal będzie się łudzić, że "związek" z Maksem da się jeszcze uratować. - Może miał coś ważnego, musiał coś zrobić? Wieczór kawalerki może?
- Spałaś z nim! Na której randce?
- Na drugiej...
- A co? Nie mogłaś go przetrzymać?
- Bo z pierwszej wezwali go do szpitala... - wyjaśni zapłakana Inga. - Świetnie! Nawet się koleś nie musiał wysilić!

- A co ty myślisz, że za mną tak faceci latają? I sobie mogę tak przebierać? Ja to tak naprawdę jestem przeterminowany towar...
- Ty całkiem niezła dupa jesteś! Tylko nie opuszczaj głowy do dołu, bo ci się robi drugi podbródek - pocieszy ją Andrzej.
- Co ja mam zrobić?
- Zerwij z nim! To terapia szokowa! Jak zobaczy, że króliczek ucieka, to może zacznie go gonić...

Inga posłucha dobrej rady Andrzeja. W ostatnim odcinku 13 sezonu "Przyjaciółek" wyśle do Maksa smsa, w którym napisze, że go rzuci, bo zaczęła się zakochiwać. Nie dostanie jednak żadnej odpowiedzi!

W 14 sezonie "Przyjaciółek" Inga znów będzie blisko... byłego męża >>>