Przyjaciółki 12 sezon odc. 137. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 12 sezon odc. 137. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)

Przyjaciółki 12 sezon odc. 137 - opis, streszczenie: Ślubne przymiarki Zuzy w cieniu choroby

2018-09-19 16:55

Pzyjaciółki 13 sezon odcinek 137 w czwartek, 20.09.2018, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 12 sezon odcinek 137 - streszczenie: Robert zamierza płacić Indze niższe alimenty. Uważa, że pieniądze wydaje ona na siebie, nie na ich dziecko. Gruszewska sądzi, że były partner kogoś ma, dlatego postanowił oszczędzać. Tymczasem kobieta nie może dogadać się z córką. 

Paweł coraz bardziej pogrąża się w alkoholizmie. Uważa jednak, że nie robi nic złego. Nie reaguje nawet na napomnienia swojej matki. Dochodzi do tego, ze pijany wsiada do samochodu z małym Oliwierem. Jasiek i Stefa obawiają się o zdrowie Zuzy, którą całkowicie pochłaniają przygotowania do ślubu. W planowaniu ceremonii pomaga Patrycja. Kinga potajemnie podkochuje się w Tadku, dlatego powoduje coraz to nowe usterki w salonie fryzjerskim, by jak najczęściej się z nim widywać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze