Przyjaciółki 12 sezon. Inga będzie w ciąży czy ukryją ciążę Małgorzaty Sochy?

2018-07-31 11:15 emagu
Przyjaciółki, Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki, Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)

Małgorzata Socha w zaawansowanej ciąży pracuje na planie 12 sezonu „Przyjaciółek”. Aktorka nie może już ukryć dużego brzuszka pod sukienką, czy to znaczy, że jej serialowa bohaterka też urodzi trzecie dziecko? A może producenci „Przyjaciółek” sprytnie zamaskują jej krągłości? Przyjrzyjmy się!

"Przyjaciółki" 12 sezon od września 2018 w Polsacie

Jeśli wierzyć doniesieniom, to Małgorzata Socha urodzi jeszcze w wakacje. To już ostatnie chwile w „dwupaku” więc brzuszek ciężko ukryć. Mimo to, aktorka cały czas pojawia się na planie "Przyjaciółek"12. Myślicie, że Inga urodzi kolejne dziecko?

Sprawy uczuciowe Ingi to prawdziwe szaleństwo. Niby jest singielką, ale ojcowie jej córek cały czas są obecni w jej życiu. Nie wydaje nam się jednak, by któryś z nich sprawił jej kolejnego potomka. Sama Gruszewska mogłaby tego nie chcieć. Coś nam mówi, że jak na razie ma dość facetów…

Do tej pory nie byliśmy pewni. Może producenci „Przyjaciółek” postanowią jednak wpakować Ingę w kolejną ciążę? Teraz wszystko jest jasne. Najnowsze nagranie Małgorzaty Sochy rozwiewa wątpliwości. Przyjrzyjcie się uważnie. Aktorka zasłania brzuch torebką, tak by nie było go widać na ekranie! W 12 sezonie „Przyjaciółek” Inga nie zostanie mamą po raz kolejny.

Przyjaciółki 12 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha)
Autor: Instagram Przyjaciółki 12 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha)
Najnowsze