Przyjaciółki 11 sezon 127 odcinek online na ipla.tv w internecie już od czwartku 29.03.2018

2018-03-22 20:59

''Przyjaciółki'' 11 sezon odcinek 127 (odc.5) w internecie online będzie dostępny za darmo od 29.03.2018. Piąty odcinek serialu ''Przyjaciółki'' 11 online będzie można obejrzeć na ipla.tv. Przyjaciółki 11 sezon odcinek 127 - premiera w telewizji Polsat w czwartek 29.03.2018. Tydzień przed premierą w telewizji Polsat 127 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online, ale płatny. Przyjaciółki odc. 127 online za darmo dopiero po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 10 sezon odcinek 127 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 11 odcinek 127 (odc. 5) - co się wydarzy w ostatnim odcinku?

Ela (Elżbieta Jarosik) jest szczęśliwa, że Mikołajowi (Alan Żaboklicki) nic się nie stało. Podczas nieobecności Hani (Pola Figurska) Inga (Małgorzata Socha) znowu umawia się z Andrzejem (Adam Adamonis)w swoim domu. Zostają nakryci przez dziewczynkę, która wraca wcześniej od koleżanki. Andrzej zostaje na noc. Anka (Magdalena Stużyńska) znajduje w torebce Julki (Nicole Bogdanowicz) plik banknotów i boi się, że znów wpadła ona w złe towarzystwo. Dowiaduje się, że córka zaczęła pracować w kawiarni. Patrycja (Joanna Liszowska) mimo wysokiego ryzyka decyduje się na dziecko. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) postanawia się rozwieść z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk). W czasie romantycznej kolacji wręcza mu papiery rozwodowe. Zuza(Anita Sokołowska) na urlopie macierzyńskim tęskni za pracą. Zjawia się z Grzesiem (Henryk Marek Kalita) w banku, gdzie wpada na Marka (Radosław Pazura). Anka i Paweł (Bartek Kasprzykowski) się kłócą. Strzelecka uważa, że mąż powinien skorzystać z pomocy lekarza. Powoli w ich związku zaczyna się psuć. Paweł idzie do baru. By odegrać się na żonie, flirtuje z nieznajomą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze