Nowa odsłona Przyjaciółek w 20 sezonie! Małgorzata Socha pręży się przed kamerą

i

Autor: Instagram Nowa odsłona Przyjaciółek w 20 sezonie! Małgorzata Socha pręży się przed kamerą

Nowa odsłona Przyjaciółek w 20 sezonie! Małgorzata Socha pręży się przed kamerą - ZDJĘCIA

2022-07-19 13:58

20 sezon "Przyjaciółek" pojawi się już jesienią, a aktorki szykują coś specjalnego! Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska wzięły udział w specjalnej sesji, promującej nowy sezon. Chociaż serial "Przyjaciółki" nie ma specjalnej czołówki, aktorki zapozowały w pięknych, eleganckich kreacjach. Czyżby w jubileuszowym sezonie nastąpiły zmiany? Inga, Anka, Zuza i Patrycja znów będą się mierzyć z problemami życia codziennego, ale to nie wszystko. Już wiadomo, co szykuje się w nadchodzącym sezonie hitu Polsatu.

Wyjątkowa sesja bohaterek serialu "Przyjaciółki"

Serial "Przyjaciółki" doczekał się aż 19 sezonów, a 20, jubileuszowy, pojawi się na ekranie Polsatu już we wrześniu 2022! Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszkowska i Anita Sokołowska wzięły udział w wyjątkowej sesji, promującej kolejne odcinki "Przyjaciółki". Okazja jest wyjątkowa, bo nie często się zdarza, żeby serial okazał się aż takim hitem i doczekał się tak imponującej ilości sezonów. Trzeba przyznać, że serialowe Inga, Anka czy Zuza zaprezentowały się w wyjątkowo eleganckich stylizacjach. Najwięcej relacji z sesji pojawiło się na profilu na Instagramie u Małgorzaty Sochy. Inga z "Przyjaciółek" została ubrana w czarny kombinezon, bogato zdobiony srebrnymi ozdobami. Serialowa Anka zaprezentowała się w satynowej sukni w odcieniu beżu, a Zuza w pomarańczowym garniturze. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

Przyjaciółki 20 sezon. Co się wydarzy?

20 sezon "Przyjaciółek" przyniesie spore zmiany dla każdej z czterech kobiet. Największym zaskoczeniem będzie jednak nowa postać Marty (Laura Breszka), która oficjalnie dołączyła do obsady serialu "Przyjaciółki". 

- Cześć, nazywam się Laura Breszka i bardzo się cieszę, że mogę poinformować fanów serialu „Przyjaciółki”, że dołączam do obsady. Mam nadzieję, że moja postać będzie dla was ciekawa – dla mnie jest przynajmniej do grania ciekawa. Marta – twardy orzech do zgryzienia. Marta, którą gram jest tajemnicza, coś ukrywa, no ale która z nas czegoś kiedyś nie ukrywała, prawda? Więc może któraś z widzek się przejrzy w mojej postaci. Zapraszam do oglądania 20 sezonu! – opowiada Laura Breszka o swojej bohaterce. 

Widzowie "Przyjaciółek" mają więc niezłą niespodziankę co do nowej postaci, ale to nie koniec. W 20 sezonie serialu okaże się, czy Anka ma problemy zdrowotne po dziwnym omdleniu przed wyjazdem z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski) i co z Wiktorem (Paweł Deląg), powalonym na ziemię kamieniem w ostatnim odcinku 19 sezonu. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Syn Franki dołączy do rodziny Zduńskich! Wyjdzie na jaw kto jest ojcem Adama - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę?
Najnowsze