Przyjaciółki

Koniec Przyjaciółek. Zemsta Pawła na Ance za zdradę w ostatnim 242 odcinku. Strzelecki tak odwdzięczy się żonie za seks z Marcinem

2022-11-10 22:03

W ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek", zemsta Pawła (Bartek Ksprzykowski) okaże się słodka. Bynajmniej jednak nie dla Anki (Magdalena Stużyńska), która nie wybaczy sobie seksu z Marcinem (Mirosław Haniszewski), będąc pod wpływem narkotyków! W finale sezonu, prawnik nie przepuści żonie takiej zniewagi, tym bardziej, że od początku podejrzewał, że kolega z pracy podrywa mu żonę. Słyszał jednak, że przesadza, a w ostatnim odcinku "Przyjaciółek" w tym sezonie, nie pogodzi się z myślą, że Anka uprawiała seks z Marcinem i to po zjedzeniu ciasteczek z marihuaną!

"Przyjaciółki" 20 sezon ostatni odcinek 242 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Niebawem w "Przyjaciółkach" Anka dostanie dowód na to, że Paweł potrafi się zemścić. Prawnik nie wybaczy żonie, że podczas imprezy firmowej zaszalała, najadła się ciasteczek z marihuaną i kompletnie straciła rozum! Strzelecki od początku współpracy żony i Marcina podejrzewał, że połączy ich coś więcej, dlatego stał się podejrzliwy i czasem uszczypliwy. Anka zapewniała jednak, że to zwykłe koleżeństwo. W 240 odcinku "Przyjaciółek" Anka przyzna się mężowi do zdrady pod wpływem narkotyków, a mężczyzna wpadnie w szał! Zapomni chyba, że sam ma na koncie sporo "skoków w bok", a lata temu podrywał nawet Ingę (Małgorzata Socha). Małżeństwo Strzeleckich przeszło jednak metamorfozę, zaczęli się poznawać na nowo i przezwyciężyli przeciwności losu, wybaczając sobie błędy z przeszłości. Do czasu, bo Anka nie popisała się zdradą z Marcinem. Jest jej na tyle głupio, że nie chce powiedzieć o tym nawet Indze, Zuzie (Anita Sokołowska) lub Patrycji (Joanna Liszkowska).

Paweł zemści się na Ance w 242 odcinku "Przyjaciółek"

Paweł zacznie trzymać żonę na dystans, będzie się mało odzywał i nie okaże chęci do współpracy i słuchania kolejnych wyjaśnień. W całą sytuację wmiesza się Marta (Laura Breszka), która doradzi Ance, że mąż nie powinien pozwalać sobie na aż takie ignorowanie jej i bagatelizowanie jej starań. Strzelecki oburzy się na taki stosunek Marty i w ramach zemsty w 242 odcinku "Przyjaciółek" wygada jej sekrety! Co takiego powie Paweł, co może zaważyć na dalszym koleżeństwie? Czy kiedykolwiek wybaczy Ance zdradę z Marcinem? 242 odcinek "Przyjaciółek" będzie ostatnim w tym sezonie. Na pewno scenarzyści postarają się, by zakończył się z tzw. przytupem! 

Przyjaciółki ZWIASTUN 240 odcinka. Paweł wygarnie Ance, że zdradziła go na haju! Łukasz ostrzeże Ingę przed Rafałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze