Koniec Przyjaciółek. Klęska Dorotki w ostatnim 194 odcinku. Sławek ją zostawi bez pomocy?

2020-11-14 14:56 jkk
Koniec Przyjaciółek. Klęska Dorotki w ostatnim 194 odcinku. Sławek ją zostawi bez pomocy?
Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Klęska Dorotki w ostatnim 194 odcinku. Sławek ją zostawi bez pomocy?

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek" Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) wpadnie w prawdziwą panikę. Znów będzie w centrum zainteresowania i odniesie kolejny sukces, ale jej wciąż będzie mało. I zacznie się bać, że zaraz to wszystko straci! Sławek (Kacper Kuszewski) będzie, niestety coraz bardziej zniecierpliwiony zachowaniem swojej "rozkapryszonej księżniczki" i ostatecznie przestanie się starać. Czyżby w finale "Przyjaciółek" miał się przekonać, że czego by nie zrobił i tak zawsze coś będzie nie tak?

Koniec "Przyjaciółek". Dorotka zostanie bez Sławka? Będzie miał dość jej kaprysów

W 194 odcinku serialu "Przyjaciółki" Dorotka odniesie spory sukces artystyczny. Jej talent, który objawił się w malowaniu abstrakcyjnych obrazów zgromadził sporą grupkę fanów i artystka uzna, że trzeba dla nich zorganizować wystawę.

Oczywiście Dorotka zacznie tym tematem zamęczać oddanego jej Sławka, który do tej pory znosił wszystkie jej fanaberie cierpliwie i przymykał oko na wszystkie większe i mniejsze oszustwa. W 192 odcinku "Przyjaciółek" para zacznie nawet myśleć o wspólnym wychowywaniu dziecka...  

Ale w 194 odcinku "Przyjaciółek" Dorotka będzie miała w głowie już wyłącznie wystawę i swój "artystyczny sukces". Sławek pójdzie w odstawkę i z coraz większym trudem będzie patrzył, jak dla jego ukochanej znacznie więcej znaczą pochlebstwa fanów, niż jego miłość.

I tak dojdzie do tego, że spanikowana koniecznością urządzenia wystawy idealnej Dorotka, w finale "Przyjaciółek" zostanie z tym wszystkim sama. Czy wystawa okaże się warta tyle samo co głębokie uczucia hydraulika? Dowiemy się już niebawem, śledząc wątek Dorotki i Sławka w 194 odcinku serialu "Przyjaciółki". 

Zobacz też: Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Inga dowie się o ciąży w 194 odcinku! Maks będzie miał dziecko, ale nie z nią

Najnowsze