Koniec Przyjaciółek. Elżbieta przewidzi śmierć Wiki. Prorocze słowa teściowej Patrycji

2019-05-21 13:24
Przyjaciółki 13 sezon odcinek 158, Ela (Elżbieta Jarosik)
Autor: ipla Przyjaciółki 13 sezon odcinek 158, Ela (Elżbieta Jarosik)

To Ela (Elżbieta Jarosik) przepowie śmierć w ostatnim odcinku "Przyjaciółek"13! Teściowa Patrycji (Joanna Liszowska) powie głośno, że tylko po śmierci Wiki (Roma Gąsiorowska) będzie mogła spokojnie spać. Do tej pory chora psychicznie kochanka Jeleńskiego tylko uprzykrzała Patrycji życie. W 158 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja dowie się o śmierci największej rywalki.

"Przyjaciółki" 13 sezon, ostatni odcinek 158 - czwartek, 23.05.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

Trzeba przyznać, że nikt nigdy nie robił Patrycji pod górkę tak bardzo, jak jej koleżanka z liceum. Odkąd Wika znów pojawiła się w jej życiu problemy piętrzą się po sufit. Od tego, że uwiodła Wiktora i urodziła mu dziecko - po porwanie Klary (Maja Śliwińska) w 156 odcinku "Przyjaciółek"13.

ZOBACZ: Koniec Przyjaciółek. Patrycja nieprzytomna! Nafaszeruje się lekami i nie przeżyje?

W 158 odcinku "Przyjaciółek" w rozmowie Patrycji z teściową padną prorocze słowa. 

-Jedno masz rodzone dziecko i to ono powinno być twoim oczkiem w głowie. To drugie jak wiatr w polu. Nie wiadomo czy złapiesz i utrzymasz. Wiktor jest ojcem malutkiej, ale ty matką nigdy nie będziesz. Żoną możesz zostać, ale prawdziwą matką nigdy. Chyba, że tamta umrze - powie matka nieżyjącego od dawna Michała (Marcin Rogacewicz). 
-Ela, co ty mówisz?
-Ja nikomu źle nie życzę, ale cuda się zdarzają. Inaczej nigdy nie będziecie mieli spokoju. Taka jest prawda! - doda teściowa Patrycji. 

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek"13 Jeleński wyruszy w końcu za niemiecką granicę by odnaleźć Wikę i ich córeczkę. Na miejscu okaże się, że Klara trafiła do szpitala dziecięcego - jest cała i zdrowa. Tymczasem Wika przepłaci wypadek życiem. Cóż... Chyba o to jej chodziło? W finale "Przyjaciółek"13 Adam (Jan Wieczorkowski) zdradzi, że wypadek najpewniej był próbą samobójczą jego chorej psychicznie żony.

Przyjaciółki 13 sezon odcinek 158, Patrycja (Joanna Liszowska), Klara (Maja Śliwińska)
Autor: ipla Przyjaciółki 13 sezon odcinek 158, Patrycja (Joanna Liszowska), Klara (Maja Śliwińska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze