Jesienna ramówka Polsatu 2015. Małgorzata Socha, Agnieszka Sienkiewicz i Anita Sokołowska z Przyjaciółek największymi gwiazdami

2015-08-28 15:00 emagu

Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Agnieszka Sienkiewicz błyszczały prezentacji jesiennej ramówki Polsatu 2015. Zobacz naszą galerię zdjęć i sprawdź jak wyglądały gwiazdy serialu ''Przyjaciółki''. Najnowsze odcinki 6 sezonu ''Przyjaciółek'' wracają na ekrany już w czwartek, 3 września. Będziecie oglądać?

"Przyjaciółki" 6 sezon nowe odcinki od czwartku, 3.09.2015, o godz. 21.00 w Polsacie

Na jesiennej ramówce Polsatu 2015 nie zabrakło gwiazd, ale to one przyciągały uwagę fotoreporterów. Bohaterki serialu ''Przyjaciółki'' były najjaśniejszymi gwiazdami wczorajszej imprezy.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja przeżyje poród i urodzi zdrowego syna

Jesienią 2015 w Polsacie nie zabraknie ''Przyjaciółek''. Już we wrześniu widzowie zobaczą 6 sezon serialu. Produkcja cieszy się olbrzymią popularnością więc nic dziwnego, że stacja postanowiła nakręcić kolejną transzę.

Na imprezie ramówkowej serial promowała serialowa Inga, Zuza i Dorota. Wszystkie panie wyglądały pięknie i świetnie się bawiły w swoim towarzystwie. Już na pierwszy rzut oka widać, że Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Agnieszka Sienkiewicz są przyjaciółkami nie tylko na szklanym ekranie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza w ciąży? Odejdzie od Jerzego, bo kochanek nie chce dziecka

A co wydarzy się w 6 sezonie ''Przyjaciółek''? "Przyjaciółki" znów będą walczyć o miłość i szczęście. Zwiastun nowego 6 sezonu "Przyjaciółek" zapowiada, że w życiu Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy, Ingi i Anki (Magdalena Stużyńska) nie zabraknie wzlotów i upadków. Pojawiją się oczywiście mężczyźni - Wojtek (Lesław Żurek), makler giełdowy Robert (Krzysztof Wieszczek) i samotny wdowiec Leszek (Przemysław Sadowski).

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 6 sezonu "PRZYJACIÓŁEK" >>>

Skąd ja znam te Panią????Pozdrawiamy !!!Przyjaciółki Konferencja Ramowkowa PolsatuPosted by Anita Sokołowska on 27 sierpnia 2015