Grał kochanka Joasi w M jak miłość, a teraz uwiedzie Wieniawę! Nowa postać ostro namiesza w Przyjaciółkach! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Grał kochanka Joasi w M jak miłość, a teraz uwiedzie Wieniawę! Nowa postać ostro namiesza w "Przyjaciółkach! - ZDJĘCIA

Grał kochanka Joasi w M jak miłość, a teraz uwiedzie Wieniawę! Nowa postać ostro namiesza w "Przyjaciółkach! - ZDJĘCIA

W 18 sezonie "Przyjaciółek" pojawi się zupełnie nowa postać! Zagra go aktor, który wcielił się kiedyś w śpiewającego kochanka Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Widzimy go na zdjęciach, które wyciekły z planu serialu! Nowy bohater, Maciek chętnie pokazuje się towarzystwie Ingi (Małgorzata Socha), jej byłego męża Andrzeja (Adam Adamonis), ale zawsze u boku Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz)! Jakby tego było mało, Adamonis w charakteryzatorni ma malowane podbite oko, a na ulicy spotyka właśnie Maćka! Jak bardzo namiesza nowa postać były kochanek Joasi w "M jak miłość" w życiu Ingi i jej córki Hani w "Przyjaciółkach"?

Nowa postać w serialu "Przyjaciółki"! W 18 sezonie do obsady dołączy Szatan i ostro namiesza!

Mąż Barbary Kurdej-Szatan, Rafał Szatan ma już na swoim koncie rolę w serialu. W "M jaka miłość" grał muzyka Eryka, którego Joasia poznała w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i ostatecznie nagrali razem piosenkę. Ale przez jakiś czas była nawet obawa, że Eryk zniszczy rodzinę Chodakowskiej... Teraz muzyk wraca na plan innego serialu. Kogo zagra Rafał Szatan w 18 sezonie "Przyjaciółek"?

Na zdjęciach, które wyciekły z planu "Przyjaciółek" widzimy nowego bohatera, Maćka u boku młodszej córki Ingi, Hani. Facet będzie mocno starszy od nastolatki, nic dziwnego więc, że Andrzej będzie interweniował! Na razie nie wiadomo, kim dokładnie będzie dla Hani Maciek - może być nauczycielem, trenerem, lekarzem Hani. Ale dojdzie nawet do tego, że w czwórkę spotkają się w restauracji! Czy sprawy starszego Maćka i Hani zajdą za daleko?  

Przyjaciółki 17 sezon: Totalne zmiany w życiu przyjaciółek! Syn Zuzy ciężko chory, a Inga znów się zakocha! ZWIASTUN
Przyjaciółki 18 sezon: Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), Rafał Szatan

i

Autor: Instagram

Czwórka gwiazd doskonale bawi się razem na planie 18 sezonu "Przyjaciółek". Na wideo z planu widzimy także, że Hania i maciek wracają razem z pracy na planie serialu, a przy tej okazji śpiewają wspólnie znany przebój, który w tle leci w radio. Czy nowy bohater w "Przyjaciółkach" wkradnie się do serca Hani przez muzykę, podobnie jak zrobił to Eryk z Joasią w "M jak miłość"?

- Dziś kawka w takich okolicznościach i z super Ekipą ;)Hmm cóż to będzie , Cóż to będzie ? ;) jak myślicie ? ? Czy Inga i Andrzej polubią Maćka ? ??‍♂️? - napisał pod zdęciem z planu "Przyjaciółek" Rafał Szatan na swoim pofilu na Instagramie.    

Czujni fani "Przyjaciółek" ciepło przyjęli nowego bohatera, ale pojawiło się też pewne podejrzenie... 

- Żeby się na koniec Inga z nim nie skumała?

Czyżby koszmar Hani rywalizacji z matką o miłość mężczyzny miał powrócić w 18 sezonie "Przyjaciółek"? Gdyby tak się stało, powtórzyłaby się sytuacja z "M jak miłość", kiedy Eryk rozpoczął rywalizację Joasi z Zosią (Julia Wróblewska)...

M jak miłość odcinek 1391, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Eryk (Rafał Szatan)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1391, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Eryk (Rafał Szatan)
Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis)

i

Autor: Instagram
M jak miłość odc. 1394. Zosia (Julia Wróblewska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Eryk (Rafał Szatan)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1394. Zosia (Julia Wróblewska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Eryk (Rafał Szatan)
Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), Rafał Szatan

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze