Policjantki i Policjanci odc. 563 - opis, streszczenie: Krzysiek zwierza się Białachowi z małżeńskich problemów

2019-09-05 14:24 oprac. Ag
Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)
Autor: ATM Grupa Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)

"Policjantki i Policjanci" odcinek 563 w TV4 w czwartek, 5.09.2019, o godz. 19.00. "Policjantki i Policjanci" odcinek 563 streszczenie. Na wspólnym patrolu Emilka i Krzysiek zostają oddelegowani na miejsce kolizji drogowej. Kierowca odpowiedzialny za zdarzenie uciekł, jednak poszkodowany zdążył zapisać numery rejestracyjne odjeżdżającego samochodu.

Policjanci ustalają, że jego właścicielem jest zamożnym biznesmenem. Udają się do jego domu. Na miejscu okazuje się jednak, że mężczyzna nigdzie tego dnia nie jeździł, a pojazd został skradziony. Cień podejrzenia pada na żonę inwestora. Kiedy złodziej zostaje zidentyfikowany, policjanci są bardzo zaskoczeni.

Po pracy Krzysiek idzie na spotkanie z Mikołajem. Wyznaje mu, że jego małżeństwo się chyli się ku upadkowi. Podstawowym problemem jest to, że nie ma już do żony zaufania, gdyż oszukiwała go wiele miesięcy, by zażegnać ich kryzys finansowy. Mikołaj stara się okazać wsparcie koledze, jednak Zapała przeczuwa najgorsze.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze