Policjantki i Policjanci odc. 561 - opis, streszczenie: Mikołaj Białach stara się przeprowadzić ważne zmiany w swoim życiu

2019-09-03 14:49 oprac. Ag
Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)
Autor: ATM Grupa Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)

"Policjantki i Policjanci" odcinek 561 w TV4 we wtorek, 3.09.2019, o godz. 19.00. "Policjantki i Policjanci" odcinek 561 streszczenie. Mikołaj Białach stara się przeprowadzić ważne zmiany w swoim życiu. Jest to jednak o wiele trudniejsze, niż początkowo przypuszczał. Tymczasem Joanna Zatońska i Szymon Zieliński jadą do urzędu stanu cywilnego, gdzie nieznany sprawca zaatakował przypadkową parę nowożeńców.

Funkcjonariusze odkrywają, że napastnika i pannę młodą łączy sekret z przeszłości. Niebawem małżeństwo udaje się do kościoła na chrzciny swojego dziecka. W trakcie uroczystości dochodzi do kolejnego incydentu. Miłosne uczucie, które łączy Zatońską i Zielińskiego, przybiera na sile. Policjantka martwi się jednak obecnością Igi. Podejrzewa, że była dziewczyna Szymona realizuje podstępny plan. Dzieli się z partnerem przypuszczeniem, że Tymek nie jest naprawdę jego synem.

Najnowsze