Policjantki i Policjanci odc. 560 - opis, streszczenie: Mikołaj podejmuje ważną decyzję

2019-09-02 14:13 oprac. Ag
Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)
Autor: ATM Grupa Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)

"Policjantki i Policjanci" odcinek 560 w TV4 w poniedziałek, 2.09.2019, o godz. 19.00. "Policjantki i Policjanci" odcinek 560 streszczenie. Z Komendy Wojewódzkiej przychodzi list. Ola ma złe przeczucia. Po zapoznaniu się z treścią Mikołaj podejmuje ważną decyzję. Asia jest szczęśliwie zakochana w Szymonie, ale obawia byłej dziewczyny ukochanego.

Wojtek zaczyna darzyć uczuciem Zuzę, dlatego postanawia wystąpić o zmianę partnera przy patrolowaniu ulic. W życiu Zapałów pojawiają się nowe problemy. Krzysiek ma mieszane uczucia w stosunku do Emilki. Wie, że żona chciał ratować rodzinę, ale jej oszustwa sprawiają, że traci do niej zaufanie.

Na komisariacie funkcjonariusze otrzymują pilne wezwanie. Kierowcy, który chciał na ulicy udzielić pomocy, skradziono samochód. W środku był jego 4-letni synek. Zuza i Wojtek sądzą, że za kradzieżą stoi zorganizowana grupa przestępcza. Rozpoczynają się poszukiwania. Auto udaje się odnaleźć, jednak dziecka nie ma wewnątrz. Policjanci zaczynają rozważać celowe porwanie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze