Policjantki i Policjanci odc. 557 - opis, streszczenie: Niespodziewany gość u Zielińskiego

2019-05-29 14:59 oprac. Ag
Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)
Autor: ATM Grupa Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)

"Policjantki i Policjanci" odcinek 557 w TV4 w środę, 29.05.2019, o godz. 19.00. "Policjantki i Policjanci" odcinek 557 streszczenie. Na policję dzwoni właściciel piekarni, który zgłasza, że bandyci kradną mu piec. Patrol wkracza do akcji, nie spotyka jednak żadnych przestępców. Głównymi podejrzanymi stają się pracownicy piekarni. Niebawem okazuje się, że firma objęta jest postępowaniem komorniczym.

Ta informacja sprawia, że policja zwraca swoją uwagę na właściciela. Niebawem policjanci zostają też wezwani do groźnego wypadku. Z wiaduktu kolejowego został zepchnięty chłopak. Patrol zatrzymuje kilku świadków zdarzenia, ale wszyscy milczą podczas przesłuchania. Dopiero Wysocka wymyśla fortel, dzięki któremu udaje jej się namówić ich do zwierzeń. Zieliński nie musi dłużej opiekować się Szymkiem. Szykuje się na romantyczną kolację z Zatońską. W drzwiach jego mieszkania pojawia się jednak ktoś zupełnie inny.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze