Policjantki i Policjanci odc. 541 - opis, streszczenie: U Asi Zatońskiej pojawia się kobieta oszukana przez jej ojca

2019-05-07 0:10 oprac. Ag
Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)
Autor: ATM Grupa Policjantki i policjanci 10 sezon. Karina (Laura Samojłowicz), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski)

"Policjantki i Policjanci" odcinek 541 w TV4 we wtorek, 7.05.2019, o godz. 19.00. "Policjantki i Policjanci" odcinek 541 streszczenie. U Zatońskiej (Magda Szczepanek) w domu pojawia się kobieta twierdząca, że została oszukana przez ojca policjantki. Asia postanawia skonfrontować poszkodowaną ze sprawcą zamieszania, czyli własnym ojcem.

Tymczasem na patrolu musi wraz Szymonem zająć się zgłoszeniem z jednego z wrocławskich osiedli w sprawie obraźliwych napisów na murze.

Jadąc na wezwanie, policjanci nie spodziewają się, ze jednocześnie wezmą udział w rozwiązaniu zagadki morderstwa - z dziesiątego piętra zostaje wypchnięta kobieta. Podejrzenie pada na kochanka, który w tym samym czasie miał znajdować się w pobliżu denatki. Rozmowa z mężczyzną otwiera nowy trop w tej sprawie. W tle zbrodni policjanci mają jeszcze zazdrosnego męża zamordowanej kobiety.

Zieliński (Paweł Monsiel) chce pomóc swojej służbowej partnerce i proponuje krótki urlop w swoim domku za miastem. Czy uda się plan na romantyczną wycieczkę?

Najnowsze