To Strasburger ZAINSPIROWAŁ Lewandowskich! Odsłania prywatne kulisy

2020-05-11 11:06 doll
Karol Strasburger zainspirował Lewandowskich
Autor: AKPA/Instagram Spodziewaliście się tego?

Anna Lewandowska (32 l.) urodziła 6 maja, a radosna wiadomość od razu podbiła media. Druga córka Lewandowskich otrzymała szlachetne imię Laura. Okazuje się, że inspiracją dla piłkarza i trenerki był nie kto inny jak... Karol Strasburger (73 l.)!

Laura Lewandowska będzie miała życie jak w bajce - bajońskie sumy, jakie zarabia Robert oraz kontrakty reklamowe, które płyną do Ani szerokim strumieniem, powodują, że ani ich dzieci, ani nawet wnuki nie będą musiały martwić się o środki na przeżycie. W ogóle samo imię Laura kojarzy się bez wątpienia z laurem - symbolem zwycięstwa. W show biznesie pełno jest gwiazd, które właśnie takie imię dały swoim pociechom. Jedną z najsłynniejszych Laur jest wnuczka Zenka Martyniuka, Laura Martyniuk.

Nie można zapominać także o malutkiej Laurze, córce Karola Strasburgera i jego pięknej żony Małgorzaty. Dumny tata sam napisał zresztą na Facebooku, że małżeństwo Lewandowskich inspirowało się właśnie nim i Gosią. - GRATULACJE! #robertlewandowski Robert Lewandowski #annalewandowska Anna Lewandowska 🤝, wybraliście najpiękniejsze imię pod słońcem - LAURA ☀ To będzie śliczna, urocza dziewczynka, wiem z autopsji 👸🏻, to imię ma w sobie jakąś magię 🧚‍♀️ A teraz przyznajcie się, #fairplay, że byliśmy z żoną @malgosqa.ws inspiracją dla Was w tym temacie 🍼 😜👌❣️... Byłoby super, powodzenia! - napisał na Instagramie.

Niestety, póki co, małżeństwo Lewandowskich nie zdradziło, skąd wzięło inspirację dla imienia drugiej córki.

Może Karol wymyśli teraz jakiś żart o Laurze?

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.