Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Wielka radość Marty. Honorata Witańska zapowiada wybuch miłości u swojej bohaterki

2023-07-03 15:29

Marta (Honorata Witańska) wreszcie odnajdzie spokój w "Pierwszej miłości" po wakacjach! Aktorka zapowiedziała, co czeka jej bohaterkę w kolejnych odcinkach, a wydarzy się naprawdę sporo. Marta nie ma za sobą łatwych przeżyć, przeszła przez piekło w związku z psycholem Mateuszem (Lesław Żurek), ale nie tylko. Wszystko miało się poukładać za sprawą Adriana (Piotr Mróz), przystojnego sportowca, który zainteresował się kobietą. Ona jednak sama nie wiedziała, czego chce. Jak potoczą się losy Marty w nowym sezonie "Pierwszej miłości"?

Marta z "Pierwszej miłości" wreszcie zakocha się na zabój! 

Marta nie miała lekkiego czasu, zawirowania w jej życiu prywatnym odbiły się na późniejszych problemach z pracą i nie tylko. Kobieta przeszła przez piekło w związku z Mateuszem, który dłuższy czas udawał dobrego, pomocnego kochanka. W poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości" wyszło na jaw, że to nie żaden porządny facet, a ten sam psychol, który chciał kiedyś skrzywdzić Emilkę (Anna Ilczuk). Psychol porwał Martę do domku w górach, po czym podstępem sprowadził tam córkę Śmiałka (Paweł Okoński). Znęcał się nad kobietami, ale na szczęście obie wyszły z tragicznej sytuacji cało. Piętno, jakie odbiło się na psychice kobiet po tym wydarzeniu, obserwowali wszyscy. Marta długo nie mogła znaleźć sobie miejsca, nie dała rady nikomu ufać. Do czasu, aż w jej życiu pojawił się przystojny Adrian. Trener fitnessu dał Marcie nadzieję, że istnieją jeszcze dobrzy mężczyźni, którzy nie chcą jej skrzywdzić. Niestety trauma nie dawała kobiecie spokoju i wciąż miała z tyłu głowy wydarzenia z przeszłości. 

Honorata Witańska zapowiada miłość dla swojej bohaterki w "Pierwszej miłości"

Na szczęście okazuje się, że Marta będzie w końcu szczęśliwa. Honorata Witańska udzieliła wywiadu dla portalu światseriali.interia.pl, w którym zdradziła nieco tajemnic z planu.

- Oczywiście nie mogę za bardzo zdradzać fabuły serialu, bo wtedy zepsułabym widzom element zaskoczenia i niespodzianki. Ale tak ogólnie można powiedzieć, że czeka ją moc uczuciowych zawirowań i sercowych rozterek. (...) Jak dotąd w tej materii panowała u niej posucha, tak teraz nadejdzie klęska urodzaju! Zatem nastawmy się na początek sezonu pod znakiem miłości - i myślę, że jest to bardzo optymistyczna i pociągająca perspektywa... - wypowiedziała się aktorka w wywiadzie dla wspomnianego portalu. 

Słowa Honoraty Witańskiej nie pozostawiają złudzeń. W życiu jej bohaterki szykuje się miłosna rewolucja. 

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze