Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Szokujące zmiany w życiu Bartka. Wybierze miłość, ale to dopiero początek

2023-08-17 9:01

Bartek (Rafał Kwietniewski) w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości” znajdzie się w mało komfortowej sytuacji. Miał być gotowy na ślub z Eweliną (Magdalena Górska), a odnowiona relacja romantyczna z Emilką (Anna Ilczuk) pokrzyżowała plany wszystkich. Mało tego, Miedzianowski stanie przed ważnymi zmianami życiowymi. Nie chodzi tylko o wybór partnerki, a o całą jego przyszłość. W nowym sezonie „Pierwszej miłości” po wakacjach okaże się, że los bywa nieprzewidywalny. Co zadzieje się w życiu Bartka?

Trudne wybory Bartka z „Pierwszej miłości”. Rozpocznie się nowe życie Miedzianowskiego? 

Nadchodzący sezon serialu „Pierwsza miłość” wcale nie będzie prosty dla Bartka. Mężczyzna zagubił się w relacji z kobietami, a to nie koniec jego problemów. Już na samym początku kolejnego sezonu „Pierwszej miłości” lekarz pomoże Romanowi (Lech Dyblik) w przygotowaniach do ślubu. Ojciec Eweliny wywrze presję, że jego córka też zasługuje na najlepsze i niebawem stanie na ślubnym kobiercu właśnie z lekarzem. Bartek słowem nie wspomni, że wcale nie jest pewny uczuć co do Eweliny i wciąż myśli o byłej żonie. 

W kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości” po wakacjach 2023 wiele się zadzieje, a sam Rafał Kwietniewski zapytał fanów w wideo na oficjalnym profilu serialu na Instagramie, co sądzą na temat jego postaci i dalszych losów. Nie ma co ukrywać, że widzowie chętniej opowiadają się za rozwojem związku z Emilką, za powrotem starej miłości. Czy tak się zdarzy? Rafał Kwietniewski sam wspominał na swoim Instagramie, że zagra smutne sceny z Anną Ilczuk, co może oznaczać, że jednak się nie zejdą…

Pomysł widzów na dalsze losy Bartka z „Pierwszej miłości” 

Widzowie są zgodni. Bartek powinien wrócić do Emilki i może nawet pomyśleć o dziecku! Pod jednym z najnowszych postów na Insatgramie widzowie dali upust emocjom i zapytani o to, co ich zdaniem wydarzy się u Miedzianowskiego, większość komentarzy dotyczyła powrotu do Emilki. 

- Wracajcie do siebie z Emilką ❤️❤️❤️... Pasujecie najlepiej do Siebie...❤️❤️❤️

- No kurcze mam nadzueje ze będziesz z Emilka noo i chociaż to nie możliwe zajmie z Bartkiem w ciążę i będą szczęśliwi zwłaszcza tatuś Emilki 🤔☺️😎 - brzmią niektóre komentarze na Instagramie „Pierwszej miłości”. Jeśli coś z pomysłów widzów się sprawdzi, przed Bartkiem ciekawa przyszłość. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Listen on Spreaker.
Najnowsze