Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Laura przypieczętuje związek z Adamem? Wreszcie wybaczy Biernackiemu kłamstwo o córce!

2023-07-13 15:33

Laura (Katarzyna Maciąg) z "Pierwszej miłości" wreszcie ułoży sobie życie z przystojnym, ale skrywającym wiele twarzy Adamem (Krystian Wieczorek)? Biernacki długo walczył o względy artystki, ale na jaw wyszła jego znajomość z Jakubem Wenerskim (Przemysław Sadowski), który wiedział o mężczyźnie o wiele więcej, niż ktokolwiek by przypuszczał. Drogi Laury i Adama nie rozejdą się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość". Wręcz przeciwnie, zapowiada się, że kobieta wybaczy Biernackiemu błędy i kłamstwa na temat córki.

Lura wybaczy Adamowi i będą razem w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Relacja Biernackiego i Laury od początku nie jest idealna. Miłośnik sztuki wydawał się ideałem, ale potem okazało się, że ma swoje przewinienia z przeszłości, które nie dają mu spokoju. Wyszedł na jaw jego konflikt z Wenerskim, który chociaż usilnie starał się to ukryć, wciąż nie pozbył się uczuć do matki Anki (Anna Pentz). Marysia (Aneta Zając) długo żyła w niewiedzy, że Jakub usilnie kładzie rywalowi kłody pod nogi. Po pierwszych randkach Laury i Biernackiego, kobieta zorientowała się, że może wcale nie jest gotowa na nowy związek. W wątpliwościach wsparła ją Marta (Honorata Witańska), bo ona także nie może odnaleźć szczęścia u boku mężczyzn. 

Czy w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" Laura zapomni o tym, że Adam okłamał ją w sprawie córki? Mało tego, pokazał swoją drugą, mroczną twarz, kiedy zaczną grozić Idze (Waleria Gorobets). Nie udało się utrzymać tajemnicy, a Wenerski osobiści pilnował tego, by dziewczyna odkryła prawdę o swoim ojcu i żeby wszystkie informacje dotarły do Laury. 

Nowy start Laury i Adama w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Na profilu Katarzyny Maciąg pojawiło się zdjęcie z planu "Pierwszej miłości", gdzie aktorka pozuje z serialowym ukochanym. Zapowiadają nowy sezon i można śmiało wnioskować, że Biernacki na pewno nie zniknie z życia artystki. Wręcz przeciwnie, wydaje się, że kobieta wybaczy mu błędy i zaczną wszystko od początku.

- Kolejny sezon czas start 😉 - napisała Katarzyna Maciąg pod postem z Krystianem Wieczorkiem.

Nie wiadomo jeszcze, jak na całą sytuację zareaguje Wenerski i co będzie z jego relacją z Marysią. Pewnym jest, że Adam tak łatwo nie odpuści znajomości z piękną Laurą, co oczywiście nie każdemu się spodoba. 

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze

Materiał sponsorowany