Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Ewelina wejdzie w spisek z Melisą? Razem wykończą Emilkę? - ZDJĘCIA

2023-07-06 14:23

Ewelina (Magdalena Górska) zaplanuje zemstę na Bartku (Rafał Kwietniewski) i Emilce (Anna Ilczuk) w "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej? Narzeczona Miedzianowskiego będzie już wiedziała, że mężczyzna posunął się za daleko w relacji z córką Śmiałka (Paweł Okoński). Podsłuchała przecież rozmowę Emilki i Celiny (Grażyna Zielińska) i dowiedziała się, że Bartek ma coś na sumieniu. Czyżby Ewelina chciała wykorzystać Melisę (Aleksandra Szwed) do cichej zemsty na rywalce i lekarzu?

Ewelina zawiąże sojusz z Melisą w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023?

Ewelina wróciła do Wadlewa stosunkowo niedawno, a już zdążyła się zorientować, że coś jest nie tak. Podczas jej nieobecności na wsi, spowodowanej samotnym pobytem nad morzem, między Emilką i Bartkiem odżyły stare uczucia. Miedzianowski nie chciał się przyznać narzeczonej, że doszło do namiętnej nocy z byłą żoną, ale Ewelina sama podsłuchała rozmowę Emilki i Celiny, z której wywnioskowała, że mężczyzna nie był jej wierny. Na tym zakończył się poprzedni sezon serialu "Pierwsza miłość", a jak rozpocznie się kolejny?

Magdalena Górska zrelacjonowała wizytę na planie zdjęciowym, gdzie nagrała się z serialową Melisą. Przypomnijmy, że serialowa narzeczona Bartka była niegdyś zazdrosna o Melisę i zarzucała mu romans! Chociaż Bartek nie dopuścił się zdrady, to był okres wielkiego cierpienia Eweliny po wyjściu zza krat, kiedy to nie była do końca sobą i nie umiała poradzić sobie z otaczającą rzeczywistością. 

Ewelina i Melisa razem zniszczą Emilkę i Bartka w "Pierwszej miłości" po wakacjach? 

Pomysł sojuszu między Eweliną i Melisą mógłby przynieść obu paniom wiele korzyści. W końcu Melisa również nie miała łatwo z Emilką, bo za wszelką cenę chciała wprowadzić swój produkt do produkcji w fabryce, co stało się za plecami córki Śmiałka. Kiedy Emilka doszła do siebie po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański), powoli zaczęła orientować się, że kobieta nieźle namieszała w firmie. Zaczęły się wzajemne oskarżenia i pretensjie. 

Czyżby Ewelina wykorzystała fakt, że Emilka jest cięta na Melisę i zaprzyjaźniła się z nia tylko po to, by wspólnie załatwić córkę Śmiałka i Bartka? Narzeczona Miedzianowskiego z pewnością bardzo namiesza i nie podda się bez walki o ukochanego. Przecież to ona miała układać sobie życie z lekarzem.

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze