Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3806: Sandra pomoże Oskarowi w uwolnieniu Kaliny. Opracuje sprytny plan - ZDJĘCIA

2024-04-19 9:29

Dramatyczne wydarzenia w życiu Kaliny (Magdalena Wieczorek) nabiorą tempa. W 3806 odcinku "Pierwszej miłości" do załamanego Oskara (Oskar Stoczyński) zgłosi się Sandra (Kamila Baar). Kubicka wyrazi chęć pomocy, by wydostać Kalinę z aresztu oraz oczywiście załatwić uniewinnienie. Czy dokona cudu, a Oskar przestanie drżeć o dalszy los Kaliny? W 3806 odcinku "Pierwszej miłości" spadnie na nich jeszcze jedna druzgocąca wiadomość. Ile dramatów zniosą? Zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3806 - poniedziałek, 29.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Sandra w 3806 odcinku "Pierwszej miłości" do Oskara zawita Sandra. Przyjdzie z propozycją pomocy dla niego i Kaliny. Niestety sytuacja oskarżonej o posiadanie narkotyków kobiety będzie naprawdę nieciekawa. Krystian (Patryk Pniewski) udowodni, że jest zdolny do najgorszego świństwa i wspólnie z Oliwką (Anastazja Małocha) nie przestaną mącić. Trzeba jednak przyznać, że humor Domańskiego mocno opadnie, bo w 3806 odcinku "Pierwszej miłości" zauważy dziwne zachowanie Marlenki (Amelia i Emilia Baranowskie). Myślał chyba, że w momencie zabrania dziewczynki od Kaliny i Krystiana, dziecko poczuje z nim niesamowitą więź. Ona jednak da znać, że bardzo tęskni za mamą i chciałaby wrócić do domu... To skutecznie popchnie Krystiana do poważnych przemyśleń, czy misterny plan faktycznie powinien rozwinąć się w tę stronę...

Sandra wyciągnie Kalinę z więzienia w 3806 odcinku "Pierwszej miłości"?

Kubicka zjawi się u Oskara z pomocą, chociaż mężczyzna będzie coraz bardziej zestresowany fatalną sytuacją. Widać będzie, że szanse Kaliny na wybronienie się w sądzie spadają. Czy Sandra wymyśli taki plan, by uratować Kalinę? To się jeszcze okaże, ale pewnym są kolejne kłopoty. 

Prawnik Kaliny zrezygnuje z prowadzenia jej sprawy w 3806 odcinku "Pierwszej miłości"! To podłamie ją do reszty. Zdradzamy, że już niebawem nastąpi szokujący zwrot akcji, a Krystian raz jeszcze wszystko przemyśli. Nagle dobrowolnie zgłosi się na policję i przyzna do winy, ściągając tym samym oskarżenia z Kaliny! 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Basia wyzna Kacprowi miłość! Kalina trafi do więzienia i straci dziecko
Listen on Spreaker.
Najnowsze