Pierwsza miłość, odcinek 3710: Nowy asystent Grażyny zacznie ją podrywać! Będzie kolejny romans w We-Med? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3710: Nowy asystent Grażyny zacznie ją podrywać! Będzie kolejny romans w We-Med? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3710: Nowy asystent Grażyny zacznie ją podrywać! Będzie kolejny romans w We-Med? - ZDJĘCIA

2023-11-29 14:05

W 3710 odcinku serialu "Pierwsza miłość", młody i przystojny Borys (Patryk Cebulski) pokaże, na co go stać. Nowy asystent Grażyny (Grażyna Wolszczak) zawróci jej w głowie i nieźle ustawi się wśród personelu We-Med. Chłopak tylko liczy na naiwność i poczucie samotności ze strony szefowej, by potem móc na tym żerować! Cwany Borys w 3710 odcinku "Pierwszej miłości" da popis uroku osobistego i powoli będzie adorował Grażynę, by ta mu uległa. Rozkocha w sobie kobietę, ale tylko dla własnych celów? Oto, co się wydarzy!

"Pierwsza miłość" odcinek 3710 - poniedziałek, 11.12.2023, o godz. 18 w Polsacie

Przystojny Borys zrobi duże wrażenie na Grażynie w 3710 odcinku "Pierwszej miłości". Szefowa We-Med nie zatrudni chłopaka ze względu na wyjątkowe umiejętności czy wielka widzę. Nie da się ukryć, że Grażyna spojrzy przede wszystkim na ujmującą aparycję kandydata i zrobi z niego asystenta. Współpraca z kobietą nie należy do najprostszych, o czym niejednokrotnie przekonała się m.in. Marysia (Aneta Zając). Nikt na dłużej nie zagrzeje miejsca na posadzie asystentki Grażyny i dopiero pojawienie się Borysa zmieni wszystko! Oczarowana kobieta poczuje, że właśnie takiej osoby potrzebuje u swojego boku. Już wiadomo, że stosunki Borysa i Grażyny nie skończą się jedynie na tych profesjonalnych, zawodowych. 

Nowy romans w We-Med?

Już w 3710 odcinku "Pierwszej miłości" będzie widać, że Grażyna jest wyraźnie oczarowana wdziękiem nowego asystenta, a on z kolei umie to wykorzystać. Borys skrywa pewien sekret, którym naturalnie nie podzieli się z przełożoną. Niemniej jednak, wykaże się sprytem, bo przecież będzie dobrze wiedział, jakie emocje wywołuje w samotnej szefowej. Nie da się ukryć, że Grażyna nie może ułożyć sobie życia prywatnego, dlatego zainteresowanie ze strony młodego mężczyzny, nie pozostawi ją obojętną. 

Mało tego, Grażyna w 3710 odcinku "Pierwszej miłości" zdecyduje się podarować Borysowi pewien prezent... Kosztowny podarunek tylko udowodni, że kobieta chciałaby wkupić się w łaski młodego asystenta. Musi jednak uważać, bo Borys ma pewien plan i może wywołać niemałe zamieszanie. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Oskar załatwi Krystiana! Romans Wenerskiego i Julity nie skończy się tak szybko
Najnowsze