Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3698: Wenerski prześpi się z Julitą! Kochanka jego syna Filipa szybko tego pożałuje - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-11-23 14:15

W 3698 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Julita (Dagmara Bryzek) i Jakub Wenerski (Przemysław Sadowski) po pijackim wieczorze w "Barbarianie" wylądują razem w łóżku. Jak to się stanie, że była kochanka Filipa (Dominik Smaruj) teraz prześpi się z jego ojcem? Winny będzie alkohol, ale nie tylko, bo na Julitę podziała uwodzicielski urok lekarza, który mógłby być jej ojcem! Wenerski znajdzie u Julity pocieszenia po tym jak w 3698 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) znów go odtrąci. Ale czy namiętna noc przerodzi się w romans? Julita szybko tego pożałuje. Zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA z tych scen.

"Pierwsza miłość" odcinek 3698 - czwartek, 23.11.2023, o godz. 18 w Polsacie

Wenerski w 3698 odcinku "Pierwszej miłości" uwiedzie Julitę, dla której seks z ojcem Filipa będzie totalną porażką, kolejnym błędem popełnionym w życiu! Od zawsze Julita pakuje się w romansie z nieodpowiednimi facetami, w tym z gangsterami, ale teraz przejdzie samą siebie! Upojna noc z Jakubem będzie dla niej sygnałem, że już nie mogła upaść bardziej! Jak dojdzie do tego, że była ukochana Filipa i jego ojciec wylądują razem w łóżku? Wenerski zjawi się w "Barbarianie" po tym jak Marysia, teraz szczęśliwa i zakochana w Kacprze (Damian Kulec), da mu wyraźnie do zrozumienia, że między nimi już wszystko skończone.

Utrata Marysi w 3698 odcinku "Pierwszej miłości" będzie dla Jakuba bolesnym ciosem. Zwłaszcza, że wszyscy pracują razem w klinice We-Med. Spróbuje jednak zrozumieć sytuację, ale postara się również ponownie wkraść w jej łaski. Urok i komplementy Wenerskiego to jednak za mało, żeby Marysia zostawiła Kacpra i wróciła do stęsknionego , samotnego Jakuba. Żeby zapomnieć o troskach Wenerski pójdzie się upić do "Barbariana", gdzie towarzystwa dotrzyma mu Julita. To w jej ramionach znajdzie pocieszenie i po pijaku spędzą razem noc.

O poranku Julita w 3698 odcinku "Pierwszej miłości" spojrzy na leżącego obok niej w łóżku, śpiącego Wenerskiego i zrozumie jak wielki błąd popełniła. Spojrzy na ojca swojego byłego kochanka niemal z obrzydzeniem. Jakub po przebudzeniu poczuje mniej więcej to samo. Nie będą mogli uwierzyć do czego dopuścili się zeszłej nocy. Ze względu na Filipa w 3699 odcinku "Pierwszej miłości" postanowią zachować wszystko w tajemnicy i nie spotykać się więcej na seks. Tego dnia Jakub odbędzie jednak dziwną rozmowę z synem o jego nowej kochance...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót ojca Marysi i Dominiki! Julita zostanie kochanką Jakuba Wenerskiego
Najnowsze