Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3674: Laura pocieszy Ankę po zerwaniu z Białym. Namówi córkę na powrót do Kamila? - ZDJĘCIA

2023-10-03 9:46

W 3674 odcinku "Pierwszej miłości" Laura (Katarzyna Maciąg) wesprze Ankę (Anna Pentz) po zerwaniu z Białym (Igor Paszczyk). Miał byś ślub i szczęście, a zamiast tego studentka przeżyje rozczarowanie miłosne i to trochę na własne życzenie, bo sama oddała się nauce i życiu w Anglii, nieco zaniedbując Kamila. W 3674 odcinku "Pierwszej miłości" Laura zauważy, że córka jest w kiepskim stanie. Postara się pocieszyć Ankę, ale z drugiej strony udzieli jej ważnej matczynej rady. To może nie spodobać się dziewczynie...

"Pierwsza miłość" odcinek 3674 - czwartek, 19.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

Laura w 3674 odcinku "Pierwszej miłości" z radością przywita córkę w Polsce. Będzie wiedziała, że to zły czas dla Anki, która rozstanie się z Białym. Związek na odległość nie zda egzaminu, a para postawi na pójście w dwie różne strony. To nie okaże się proste, bo przecież Kamil oświadczył się ukochanej, nastawiali się na ślub, a pobyt dziewczyny w Anglii i coraz bliższa znajomość chłopaka z Igą (Waleria Gorobets) sprawiły, że narzeczeństwo nie umiało się dogadać. 

W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" Anka przyuważy Kamila w dwuznacznej sytuacji z Igą i to będzie "gwóźdź do trumny" tej relacji. Ucieknie, nie da sobie nic wytłumaczyć, ale w 3674 odcinku "Pierwszej miłości" Laura przywita córkę w mieszkaniu, mocno ją przytuli i wysłucha wszelkich zażaleń. Artystka nie będzie za tym, żeby dziewczyna raz na zawsze skreślała narzeczonego. Spróbuje przemówić jej do rozsądku, by dała chłopakowi się wytłumaczyć, bo może jeszcze mają szansę na wspólną przyszłość. 

Julita namiesza w głowie Kamilowi. Nie ma szans by Anka i Biały się zeszli?

W 3674 odcinku "Pierwszej miłości" Kamil będzie zadręczał się tym, że Anka od niego odeszła. Do akcji wkroczy Julita (Dagmara Bryzek), która spróbuje nastawić Kamila przeciw ukochanej i radzi by zapomniał o Ance. Przypadkiem wygaduje się o smsie, którego skasowała. Biały wpadnie we wściekłość. Postanowi koniecznie porozmawiać z Anką, ale przyłapie ją jednak na pewnym kłamstwie. Co z tego wniknie? To okaże się już niebawem. 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Strzelanina w We-Med. Kinga przejdzie operację
Listen on Spreaker.
Najnowsze