Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3669: Dramatyczna decyzja Emilki w ciąży. Tylko Celinie powie o zniknięciu z Wadlewa - ZDJĘCIA

2023-09-18 15:52

Emilka (Anna Ilczuk) stanie w 3669 odcinku "Pierwszej miłości" przed najtrudniejszą decyzją. Będzie wiedziała, że jest w ciąży, że spodziewa się dziecka Bartka (Rafał Kwietniewski), ale tylko Celinie (Grażyna Zielińska) powie o tym, że planuje zniknąć... Emilka już kilka razy wyjeżdżała z Wrocławia, ale mimo wszystko zawsze wracała w rodzinne strony. W 3669 odcinku "Pierwszej miłości" cała przyszłość Emilki i jej dziecka stanie pod znakiem zapytania. Tym razem zniknie na zawsze?

"Pierwsza miłość" odcinek 3669 - wtorek, 12.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

Emilka w 3665 odcinku "Pierwszej miłości" oznajmi, że wynosi się z Wadlewa. To nie pierwsza zmiana miejsca zamieszkania w jej wykonaniu, bo już kilka razy wyprowadzała się z rodzinnych stron. W Wadlewie wydarzy się kilka dramatycznych zdarzeń, które nie umkną uwadze mieszkańców. Córka Śmiałka (Paweł Okoński) dowie się, że jest w ciąży. W ogóle nie będzie spodziewała się, że wkrótce na świat przyjdzie jej dziecko. To Marysia (Aneta Zając) wykona u przyjaciółki badania i stąd okaże się, że omdlenie i zmęczenie to objawy ciąży. Emilka nie wyjdzie z szoku, bo w ogóle nie spodziewa się takiego obrotu spraw. Powie o wszystkim Bartkowi, ale utrzymają między sobą tajemnicę. 

W 3669 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka będzie miała na głowie dramat nadchodzących wydarzeń i wypadek Bartka. Miedzianowski niemal zginie w kraksie samochodowej, a we wszystko zamieszana będzie Ewelina (Magdalena Górska), która oszaleje z zazdrości. Zrobi wszystko, byle tylko Bartek jej nie zostawiał, a osiągnie skutek przeciwny do zamierzonego.

Emilka wyjedzie z Wadlewa na zawsze?

W 3669 odcinku "Pierwszej miłości" odbędzie się poważna rozmowa Celiny i Emilki. Seniorka przyzna, że córka Śmiałka nie do końca dobrze potraktowała Ewelinę. Zarzuci jej, że zbudowała szczęście na jej nieszczęściu. Mocne słowa wybrzmią echem w głowie skołowanej Emilki. Koniec końców będzie musiała podjąć ważne decyzje. I tak się stanie, bo w 3669 odcinku "Pierwszej miłości" zadecyduje, że wyjeżdża do Wrocławia. Co dalej z jej miłością do Bartka i ciążą? Tego dowiemy się już niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Bartek zostawi Ewelinę, a Emilka będzie w ciąży! Dorota się odnajdzie
Najnowsze