Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3658: Emilka w szpitalu u Bartka powie mu całą prawdę. Miedzianowski się po tym pozbiera? - ZDJĘCIA

2023-09-17 9:14

W 3658 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka (Anna Ilczuk) będzie czuwała przy Bartku (Rafał Kwietniewski). Córka Śmiałka (Paweł Okoński) zbierze się na odwagę i wyzna byłemu mężowi całą prawdę o chorych zapędach Eweliny (Magdalena Górska). Kobieta całkiem postrada zmysły, niemal doprowadzi do śmierci... To jednak nie jedyna informacja, którą musi podzielić się Emilka w 3658 odcinku "Pierwszej miłości". U Bartka w szpitalu będzie już wiedziała, że spodziewa się dziecka... Powie też o ciąży?

"Pierwsza miłość" odcinek 3658 - środa, 27.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3658 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelina nie odstąpi Bartka w szpitalu. Miedzianowski znajdzie się w kiepskim stanie, poturbowany po wypadku, w którym ranny zostanie także Roman (Lech Dyblik). Z seniorem będzie o wiele gorzej niż z lekarzem, a specjaliści zawalczą o jego życie. Jeśli Roman w ogóle się wybudzi, musi zmierzyć się z koszmarnymi faktami na temat córki, bo to ona doprowadzi do tragedii...

Właśnie to Emilka przekaże w 3658 odcinku "Pierwszej miłości" Bartkowi. Kiedy Miedzianowski zacznie mówić, powoli dochodzić do siebie, była żona wyzna mu cała prawdę. Przyzna mu, że cały czas był manipulowany, okłamywany, a Ewelina ukartowała chorą grę. Kobieta postrada zmysły, będzie robiła wszystko, byle zatrzymać narzeczonego, by ten nie odszedł do Emilki. Obsesja stanie się tak silna, że doprowadzi do tragedii. Miedzianowskiemu z pewnością trudno będzie słuchać prawdy na temat tego, kim stała się Ewelina, ale wreszcie pozna prawdę na jej temat.

Emilka powie Bartkowi o ciąży w 3658 odcinku "Pierwszej miłości"?

Kiedy Emilka będzie wspierać byłego męża w powrocie do zdrowia, powinna powiedzieć mu coś jeszcze... W końcu w 3658 odcinku "Pierwszej miłości" będzie już wiedziała, że jest w ciąży. Wyniki badań potwierdzą, że spodziewa się dziecka. To z byłym mężem poszła do łóżka jakiś czas temu i wciąż coś do niego czuje. Czy dziecko połączy ich na zawsze? Może to będzie nowy start? Skoro Ewelina okaże się podłą osobą, doprowadzając do wypadku narzeczonego i ojca, Bartek raczej na pewno zechce się skupić na związku z Emilką i odbudować dawną miłość. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dorota odzyska pamięć? Okrutna Jadwiga wypowie jej prawdziwe imię! Oskar odejdzie od Kaliny
Listen on Spreaker.
Najnowsze