Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3655: Bartek nie dowie się o ciąży Emilki. Ewelina uknuje wszystko tak, żeby o niej zapomniał - ZDJĘCIA

2023-09-06 15:20

Ciąża Emilki (Anna Ilczuk), którą w 3655 odcinku serialu "Pierwsza miłość" potwierdzi lekarz będzie największą sensacją tego sezonu! To prawdziwy cud, że Emilka będzie się spodziewała dziecka Bartka (Rafał Kwietniewski), który przecież przez lata był bezpłodny. Ale nie ma co liczyć na szczęśliwe rozwiązanie wątku byłych małżonków, którzy spędzili razem jedną noc i pokochali się na nowo. Ewelina w 3655 odcinku "Pierwszej miłości" postara się o to, żeby Bartek jak najszybciej zapomniał o Emilce i nie dowiedział się o ciąży jedynej kobiety, którą tak naprawdę kocha. Czy jej się uda? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3655 - piątek, 22.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Osaczony przez Ewelinę Bartek w 3655 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie miał pojęcia co się dzieje z Emilką, która dowie się o ciąży w zaskakujących okolicznościach. Początkowo Emilka nie będzie nawet podejrzewała jaki jest prawdziwy powód jej złego samopoczucia, nagłego omdlenia i zawrotów głowy. Ponieważ będzie miała poważne problemy w firmie, w fabryce mydła w Wadlewie zjawi się kontrola z Inspektoratu Ochrony Środowiska, pomyśli, że właśnie stres, nerwy i ciągłe napięcie doprowadziły ją do zasłabnięcia.

Ale wyniki badań Emilki w 3655 odcinku "Pierwszej miłości" potwierdzą, ze spodziewa się dziecka, którego ojcem jest oczywiście Bartek! Kiedy lekarz przekaże jej informację, że jest w ciąży Emilka nie będzie mogła w to uwierzyć. Zszokowana tą wiadomością nie zawiadomi o ciąży byłego męża. Dlaczego? Bo razem z Bartkiem podjęli decyzję, że nikt nigdy nie dowie się o tym, że spędzili razem noc, wypierając nawet przed sobą, że łączy ich uczucie, że wciąż się kochają.

Bezwzględna Ewelina w 3655 odcinku "Pierwszej miłości" będzie zdolna do każdej podłości, żeby odsunąć Bartka od Emilki. Nie da po sobie poznać, że wie o zdradzie Miedzianowskiego, że podsłuchała rozmowę Celiny (Grażyna Zielińska) z rywalką o tym, że byli małżonkowie dali się ponieść namiętności, ale to nigdy więcej się nie powtórzy. Narzeczona Bartka uzna, że może pokonać Emilkę jeśli tylko da Miedzianowskiego wszystko, czego od niej zapragnie. Ale czy wygra z wielką, prawdziwą miłością?

W 3655 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelina udowodni Bartkowi, że tylko z nią będzie szczęśliwy, że niczego przy niej mu nie zabraknie. Cały czas będzie odwracała uwagę ukochanego od wspomnień związanych z Emilką. Nie przestanie się jednak martwić, że Bartek wydaje się być coraz bardziej nieobecny w jej towarzystwie, że myślami jest z byłą żoną.

Żeby pozbyć się Emilki nie tylko z Wadlewa, ale i z serca Bartka przebiegła Ewelina w 3655 odcinku "Pierwszej miłości" zrealizuje makabryczny plan, którego ofiarą padnie Melisa (Aleksandra Szwed). Podburzy zranioną przez Emilkę Melisę, żeby wykorzystać jej złość do własnej zemsty na byłej żonie Miedzianwskiego. A kiedy Melisa odmówi, narazi się na śmiertelnie niebezpieczeństwo. Ewelina schwyta Melisę w zastawioną wcześniej pułapkę, z której ta nie zdoła się wydostać.

Ciąża Emilki w 3655 odcinku "Pierwszej miłości" zbiegnie się w czasie nie tylko z desperackimi próbami odzyskania Bartka przez z Ewelinę, ale także z dramatem w Wadlewie po zniknięciu Melisy. Wadlewianie będzie pewni, że kobieta wyjechała i nikt nie będzie jej szukał.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze