Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3639: Kolejna afera Adama i Jakuba wymknie się spod kontroli. Biernacki zarzuci mu knucie z Igą! - ZDJĘCIA

2023-06-05 13:04

Wojna Adama (Krystian Wieczorek) z Jakubem (Przemysław Sadowski) zaogni się w 3639 odcinku "Pierwszej miłości". Biernacki będzie pewny, że Wenerski spiskuje za jego plecami z Igą (Waleria Gorobets). Dziewczyna próbuje odkryć prawdę o biologicznym ojcu, co wywołuje niemałe zamieszanie. W 3639 odcinku "Pierwszej miłości" przydarzy się idealna okazja do tego, by Wenerski dogadał rywalowi. Próbuje przecież udowodnić, że Adam to oszust, który ma złe zamiary wobec Laury (Katarzyna Maciąg). Ta sytuacja odbije się na wszystkich dookoła.

"Pierwsza miłość" odcinek 3639 - wtorek, 13.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Adam i Jakub od początku nie pałają do siebie przyjaźnią, a znają się jeszcze sprzed lat. Właśnie wtedy zaczął się ich konflikt, który trwa do dziś. Były momenty, które wskazywałyby na to, iż panowie mogliby się dogadać, ale nic z tego. Nawet pomoc Adama przy tragicznych wydarzeniach w życiu Filipa (Dominik Smaruj) nie dały rady pogodzić mężczyzn. Mało tego, będzie jeszcze gorzej! W 3639 odcinku "Pierwszej miłości" Adam na całego wścieknie się na rywala, że ten wszedł w spisek z Igą i celowo próbuje zniszczyć mu życie. 

Przypomnijmy, że dziewczyna cały czas szuka potwierdzenia, kto jest jej biologicznym ojcem. Biernacki stara się o względy Laury, ale sytuacja z ojcostwem bardzo komplikuje sprawę. To Anka (Anna Pentz) rozkręciła aferę o to, że matka spotyka się z oszustem! Studentka wierzy, że Adam odwrócił się od matki Igi, ona jest jego córką, a sam teraz udaje, że jest inaczej. Biernacki zaś zaprzecza, że taka sytuacja miała miejsce i nadal chce spotykać się z Laurą. O nią bowiem cały czas chodzi Jakubowi. Nie chce przyznać się przed Marysią (Aneta Zając), ale lekarz za nic nie godzi się na to, by Laura była z Biernackim. 

Adam w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" wygarnie Jakubowi, że niszczy mu życie! 

Biernacki nie wytrzyma już mącenia rywala i w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" dorwie go na poważną rozmowę. Zrzuci Wenerskiemu, że to on spiskuje z Igą, że opłacił jej badania na ojcostwo i chce zniszczyć jego relację z Laurą. Jakub oczywiście nie przyzna się wprost, że faktycznie działa na niekorzyść Adama i jego związku. Nie przewidzi jednak, że ostrą wymianę zdań w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" usłyszy Marysia, która mocno się zdziwi zachowaniem Jakuba. Czyżby do niej dotarło, że Wenerski z nią także nie jest szczery i tak naprawdę cały czas myśli o Laurze? O tym przekonamy się niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Najnowsze