Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3634: Tragedia Romana przed ślubem z Celiną. Tylko Śmiałek będzie w stanie uratować ceremonię - ZDJĘCIA

2023-05-25 15:37

Nie dojdzie do ślubu Romana (Lech Dyblik) i Celiny? (Grażyna Zielińska) w "Pierwszej miłości"? Cała ceremonia stanie pod znakiem zapytania i pojawią się duże przeciwności losu, żeby para faktycznie się pobrała i spędziła ze sobą resztę życia. Odkąd ojciec Eweliny (Magdalena Górska) zobaczył umierającą ukochaną w szpitalu, postanowił doprowadzić do ślubu i zawarcia sakramentu małżeństwa. Uznał, że nie ma więcej czasu do stracenia i chce połączyć się z Celiną na zawsze. Szkoda tylko, że przygotowania do ich ślubu w 3634 odcinku "Pierwszej miłości" wymkną się spod kontroli.

"Pierwsza miłość" odcinek 3634 - poniedziałek, 5.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3634 odcinku "Pierwszej miłości" przygotowania do ślubu Celiny i Romana przyspieszą, a zakochani będą coraz bliżej powiedzenia sobie "tak" na ślubnym kobiercu. Para długo krążyła wokół siebie, trochę bojąc się miłości, a trochę się wstydząc własnych uczuć. Jak się jednak okazało, w każdym wieku można poczuć motylki w brzuchu, a tragiczne doświadczenia tylko ich do siebie zbliżyły. Celina straciła dorobek życia, spłonął jej dom w Wadlewie, a w akcji ratunkowej podczas śmiercionośnego pożaru zginął strażak Marcin (Przemysław Cypryański), ukochany Emilki (Anna Ilczuk). Początkowo Śmiałek (Paweł Okoński) i Roman w ogóle nie chcieli mówić kobiecie o szokujących wydarzeniach, bo ona sama potrzebowała czasu, by dość do siebie. 

To właśnie po szokujących i niebezpiecznych wydarzeniach w Wadlewie, kiedy to Celina walczyła o powrót do zdrowia w szpitalu, Roman czuwał przy ukochanej i obiecał jej, że jak tylko wyzdrowieje, biorą ślub! Seniorka faktycznie doszła do siebie, dzięki pomocy partnera i Śmiałka stanęła na nogi, a wkrótce w "Pierwszej miłości" ma odbyć się ślub pary. Nie wszystko pójdzie zgodzie z planem...

Tragedia przed ślubem Celiny i Romana w 3634 odcinku "Pierwszej miłości" 

Niestety los zechce, że przygotowania do ślubu nie będą bynajmniej przyjemnością. W 3634 odcinku "Pierwszej miłości" Roman załamie się, bo jego garnitur, w którym miał wystąpić na własnym ślubie, ulegnie zniszczeniu! Mężczyzna uzna, że to zły znak! Śmiałek natychmiast wkroczy do akcji i zaproponuje wyjazd do Wrocławia, do sklepu z garniturami, gdzie przyjaciel mógłby wybrać nowe ubranie. Ojciec Eweliny będzie jednak dobity całą sytuacją i zacznie się wzbraniać od tego pomysłu. Cwany Śmiałek nie odpuści jednak w 3634 odcinku "Pierwszej miłości" i podstępem zaciągnie kolegę do sklepu, by wybrać nowy garnitur. Na szczęście sytuacja zostanie opanowana! 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julita uwięziona przez Sebastiana! Emilka i Bartek będą mieli dziecko?
Najnowsze