Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3620: Wenerski ma drugie dziecko?! Filip spotyka się z przyrodnią siostrą i córką Jakuba? - ZDJĘCIA

2023-05-02 21:29

Jakub Wenerski (Przemysław Sadowski) ukrywa drugie dziecko? Szokująca sprawa zaginionej córki Jakuba rozwinie się na dobre w 3620 odcinku "Pierwszej miłości" Lekarz sam nie ma pojęcie, że Filip (Dominik Smaruj) mógłby nie być jego jedynym potomnym, ale wkrótce życie udowodni mu, że być może znajduje się w błędzie. W 3620 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdą na jaw nowe fakty z życia Wenerskiego, a sytuacja stanie się o tyle poważna, że jeżeli pewne tropy się potwierdzą to wyjdzie na to, że Filip spotyka się z przyrodnią siostrą!

"Pierwsza miłość" odcinek 3620 - wtorek, 16.05.2023, o godz. 18 w Polsacie

Zamieszanie w związku z drugim dzieckiej Jakuba wymknie się spod kontroli w 3620 odcinku "Pierwszej miłości". Co ciekawe, sam Wenerski nawet nie ma pojęcia, że pewna dziewczyna podejrzewa go o ojcostwo. Chodzi oczywiście o Igę (Waleria Gorobets), która postawiła sobie za cel odnalezienie biologicznego ojca. Typy będą różne, ale. okaże się, że pojawia się spore prawdopodobieństwo iż to właśnie ojciec Filipa byłby także jej tatą! Tutaj zaczyna się bardzo niekomfortowa dla wszystkich sytuacja, bo przecież Filip usilnie stara się poderwać piękną znajomą. Co prawda, z różnym skutkiem, bo ona zwracała też uwagę na intrygującego Białego (Igor Paszczyk), co nie spodobało się Ance (Anna Pentz). 

Kto jest ojcem Igi w "Pierwszej miłości"?

Iga w 3620 odcinku "Pierwszej miłości" będzie miała coraz więcej powodów by przypuszczać, że to właśnie lekarz mógłby być jej ojcem, chociaż on sam nie ma o tym bladego pojęcia. Dziewczynie wcale nie będzie łatwo rozwiązywać tej zagadki, a myśli, że mogła romansować z przyrodnim bratem ją dobije! 

Mało tego, wkrótce w "Pierwszej miłości" dojdzie do szokujących wydarzeń, ponieważ Filip zostanie uprowadzony i okaleczony przez bandytę Sebastiana (Ksawery Szlenkier) w zemście za romans z Julitą (Dagmara Bryzek). Wenerski i Marysia (Aneta Zając) znajdą zakrwawionego syna w salonie, po czym odbędzie się poważna operacja pod przewodnictwem Adama (Krystian Wieczorek). To doprowadzi do kolejnych przepychanek między Wenerskim a Biernackim, a Jakub nie będzie miał czasu zajmować się rozważaniami Igi. Dziewczyna wkrótce dojdzie do prawdy, kto jest jej biologicznym ojcem. Na odpowiedź trzeba jeszcze trochę poczekać. 

Pierwsza miłość. ZWIASTUN. Śledztwo Janka wymknie się spod kontroli. Olek zdradzi Wiktorię
Najnowsze