Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3619: Sebastian zabije Julitę za to, że zdradziła go z Filipem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-05-15 22:31

W 3619 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Julita (Dagmara Bryzek) boleśnie się przekona do czego jest zdolny Sebastian (Ksawery Szlenkier), który doskonale wie, że go zdradziła z Filipem (Dominik Smaruj)! Gangster nie pozwoli Julicie odejść. Ze spokojem przyjmie wiadomość, że chce zakończyć ich romans, ale to będą tylko pozory. W mieszkaniu Julity w 3619 odcinku "Pierwszej miłości" rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny. Kamil (Igor Paszczyk) będzie pewny, że Julita może zginąć, ale Filip zlekceważy zagrożenie. Młody Wenerski wpadnie w pułapkę ludzi Sebastiana. Czy bandyta zabije też Julitę? Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3619 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 18 w Polsacie

Julita w 3619 odcinku "Pierwszej miłości" zginie z rąk Sebastiana? Zdradziła gangstera z Filipem i była świadoma tego, że gdy kochanek odkryje prawdę i wyjdzie z ukrycia, wymierzy jej za to surową karę! Mimo przerażenia Julita nie okaże strachu przed Sebastianem, który bez zapowiedzi ją odwiedził. Postara się wytłumaczyć kochankowi, że po tym, co między nimi zaszło muszą się rozstać. Opanowany i spokojny Sebastian będzie słuchał z uwagą wyjaśnień Julity do czasu, aż da się ponieść emocjom. Nie pozwoli ukochanej odejść do Filipa!

- To się nigdy nie powtórzy! Teraz ty będziesz musiała cierpieć! - ostrzeże Julitę i zaraz potem w 3619 odcinku "Pierwszej miłości" przestanie być dla kochanki miły i wyrozumiały. - Pamiętasz kochanie, co ci kiedyś obiecałem? Obiecałem ci, że jak mnie zdradzisz, to umrzesz! W tym momencie Julita zrozumie, że zginie jeśli szybko nie wymyśli sposobu, by ktoś ją uratował. Ostatnią nadzieją będzie alarmujący SMS wysłany do Kamila, że jest chora i do końca tygodnia nie pojawi się w pracy. 

Biały w 3620 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się przed drzwiami mieszkania Julity, ale przyjaciółka mu nie otworzy. Kamil będzie jednak przekonany, że jest w środku, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo, że na pewno wydarzyło się coś złego. Uprzedzi Filipa, że wiadomość od Julity brzmiała podejrzanie, ale Wenerski zlekceważy słowa Kamila.

Nie dość, że w 3620 odcinku "Pierwszej miłości" Sebastian ze swoimi bandziorami porwie Julitę, to jeszcze jego ludzie zajmą się Filipem. W biały dzień dopadną Wenerskiego i na rozkaz Sebastiana bestialsko go skatują i okaleczą.

Filip okaleczony przez gangstera Sebastiana! Zabije też Julitę?
Listen on Spreaker.
Najnowsze