Pierwsza miłość, odcinek 3611: Janek wciągnięty w niebezpieczne śledztwo dziennikarskie. Chora Kinga wścieknie się na męża - ZDJĘCIA

2023-04-19 15:45

Janek (Maciej Mikołajczyk) zostanie wciągnięty w niebezpieczne śledztwo dziennikarskie i to już po tym, jak Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) śmiertelnie zachoruje! Do Janka zgłosi się Arek (Dariusz Wieteska), tajemniczy fotograf z Jasła, który śledził proces psychola Mateusza (Lesław Żurek). Mężczyzna nie będzie miał pojęcia, że rozmawia z mężem Kingi, która także brała udział w sprawie Emilki (Anna Ilczuk). To właśnie Arek w 3611 odcinku „Pierwsza miłość” poprosi Janka o dużą przysługę i włączenie się w niebezpieczną akcję, która może skończyć się różnie…

"Pierwsza miłość" odcinek 3611 - piątek, 28.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

Janek w 3611 odcinku „Pierwszej miłości” nie będzie świadomy choroby żony. Kinga zacznie walkę z nowotworem piersi, ale nie powie o tym bliskim. Zdecyduje, że tylko Marysia (Aneta Zając) będzie wiedziała o tragicznych wieściach. Janek zaprosi nawet ukochaną na wspólny weekend, by mogli spędzić czas we dwoje, ale ona spróbuje wymanewrować się z pomysłu, bo zaplanuje rozpoczęcie leczenia. Nie przewidzi, że mąż rozpocznie bardzo podejrzane śledztwo dziennikarskie, które może go wpędzić w duże kłopoty!

Do Janka w 3611 odcinku „Pierwszej miłości” zgłosi się fotograf Arek. To właśnie on robił zdjęcia załamanej Emilce, Kindze i Marcie (Honorata Witańska) podczas procesu psychola Mateusza. Wyczuł sensację i chciał sfotografować załamaną córkę Śmiałka (Paweł Okoński), co spotkało się z oburzeniem Kulczyckiej. Arek przyglądał się śledztwu, a teraz sam zgłosi się do Janka i opowie mu o pewnej ciekawej, ale i niebezpiecznej sprawie. 

Janek wciągnięty w niebezpieczne śledztwo w 3611 odcinku „Pierwszej miłości”

Janek natychmiast zainteresuje się tematem śledczym Arka. Nie raz udowodnił, że lubi ryzyko i nie zawsze podejmowane wyzwania się opłacały. Arek przekaże mężczyźnie, że chodzi o pewną dziewczynę Natalię i rozpracowanie sekretu agencji „Lawenda”. Ślad po dziewczynie zaginął, ale trop prowadzi pod pewien adres we Wrocławiu. Dziennikarze w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości” udadzą się na miejsce podając się za ekipę z gazowni. Czy uda im się dowiedzieć czegoś od pracującej tam Mai?

Zdradzamy, że Kinga będzie wściekła na męża, że znów pakuje się w kłopoty. Tym bardziej, że ona zawalczy z nierównym przeciwnikiem, jakim jest rak piersi. Janek oczywiście się od niej tego póki co nie dowie, ale Kulczycka i tak mocno się zdenerwuje, że ukochany znów podejmuje się tak trudnej misji. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga chora na raka. Zwłoki Doroty odnalezione
Najnowsze